lütfen bana bi yardım edin zor durumdayım:(

Rica etsem öneride bulunur musun peki? cevap verebilir misiniz?

eğer bir insanın hiçbir cevabı yoksa konu sahibini yalancı çıkartmaya uğraşmaz...
burdan binlerce kadın var illaki çıkar konu sahibiyle müşterek şeyleri yaşayan!
benim cevabım oldugu için yazmadım,yazılanları abartılı buldugum ve haksız buldugum için yazdım.kız buraya soru sormak için üye olmuş yazmış,demediğiniz kalmadı.anlayamadım bu dengeyi neye göre ayarlıyorsunuz??
saçma sapan topiklere daha hali hazırda cevaplarınız var ama herneyse....:KK14::KK14:

Son düzenleme:
evli bi bayan olarak söyliyeyim bana göre o kadar saçma bir konuki ve olayı anlatış tarzında bi o kadar kötü.

çok zorlanıyorsan git başka pozisyon dene Allah allah kafayımı yedin.

yada doktora git :KK20:

Editor olsaydım konuyu ve (sızlerle beraber )kadınlar hamamı bolumune tasırdım:KK53::KK9::KK9:

kısaca cevap vereyim
içine spermin girmesi yani gerekiyor nasıl yaparsan yap
içine boşalsın eşin yeter :KK34:

saçma bulduysan cevap yazma ozaman tamam mı ben öneride bulanacaklara sordum soruyu sizin gibi dahada insanı psikolojik olarak zora sokacak cevaplar bekleyerek sormadım bu sorumu zaten vermeyin cevap ya tamam böyle saçma soru sorup zamanınızdfan ettiğim için sizleri affoluna dahada başka bişey demem zaten!

ayy lutfen banada yuklenmeyın kızlar sımdi boyle yazdım dıye:18::18::18:

eğer bir insanın hiçbir cevabı yoksa konu sahibini yalancı çıkartmaya uğraşmaz...
burdan binlerce kadın var illaki çıkar konu sahibiyle müşterek şeyleri yaşayan!
benim cevabım oldugu için yazmadım,yazılanları abartılı buldugum ve haksız buldugum için yazdım.kız buraya soru sormak için üye olmuş yazmış,demediğiniz kalmadı.anlayamadım bu dengeyi neye göre ayarlıyorsunuz??
saçma sapan topiklere daha hali hazırda cevaplarınız var ama herneyse....:KK14::KK14:

üzgünüm tatlım polemiğe girip bu kadar sevdiğim bir siteden engellenmek istemem , gördüğüm üzere senin de verecek cevabın yok , bu muhalefeti sürdürmeni pek manasız buldum doğrusu , evet dediğin gibi günde kaç konu açılıyor ;ama ilk sayfadan itibaren inanmayanlarla birlikte mutlaka cevap verenler oluyor 5. sayfadayız hala mantıklı bir cevap veren yok çünkü saçma sapan cevabını bizlerin bilemeyeceği bir soru:44::44:

yenı evlıysen belkı stresden olabılır gerılıyorsundur zamanla duzelır umarım:KK39:

sımdı bu soru nasıl bı soru olmus bılıomusunuz ben aglamak ıstıyorum ama gozumden hıc yas gelmesın gıbı bısey

amazon musun nesin profilinde bekar yazıyo gelip burda ahkam kesme tamam mı saçma buluyosan ne takip edip duruyosun sayfayı verecek cevabın yoksa çık sayfadan başka konuya geç ozaman bu kadar basit.

arkadaşlar mrb öncelikle ilk sorunum şu, ben birleşme esnasında bacaklarımı nasıl deyim tam manasıyla açamıyorum yani iki bacak arasına erkeğin girdiği pozisyon çok acıycak gibi geliyo cesaret edemiyorum normal pozisyonda bi sıkıntı yok ama ondada erkeğin organı kayabiliyo vajina dışına bebek istiyoruz şimdi böyle olur mu acaba çok arada kaldım:KK43:[/QUOT

ya özellikle şu pozisyonda olur diye bişey yokki canım. eşinle sende herhangi bir rahatsızlık yoksa hepsindede olabilir.

bebek yapmanın pozüsyonla ilgisi olacağını sanmıyorum ben
amaç spermin içerde kalması değil mi:44::44:

X