Lütfen bana bi çare olunnn

Canım yorumun için teşekkür ederim. Çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin. Benim böyle bi yol düşünme sebebim şuydu. İlk opuda 2 embriyo oluştu transfer oldum tutmadı elimde de başka embriyo kalmadı sonra tekrar opu oldum yine 2 embriyo 5.güne kaldı transfer oldum bu sefer tuttu ama boş gebelikmiş düşük yaptım. Yine embriyo kalmadı, bu durum beni çok geriyordu her defasında baştan başlamak, bende dedim ki embriyo havuzlama yapayım sadece embriyo transferi denerim.

Kaç embriyonuz olduğuna bağlı. Aslında rezervi düşük olanlara değilde genelde kalitesiz az embriyosu olanlarada yapılıyor.

Kaç embriyonuz olduğuna bağlı. Aslında rezervi düşük olanlara değilde genelde kalitesiz az embriyosu olanlarada yapılıyor.
4 embriyo var. Kalitesi düşük demediler. Havuzlama yapmak istediğimi ben söylemiştim doktor demedi ama şimdi bi kararsızlık yaşıyorum

Kızlar Dr telefonda konuştuk bana bıraktı. Ben hastalarımla beraber karar veririm onların isteği doğrultusunda dedi

4 embriyo var. Kalitesi düşük demediler. Havuzlama yapmak istediğimi ben söylemiştim doktor demedi ama şimdi bi kararsızlık yaşıyorum
4 embriyon varsa kalitesi iyiyse çokta önermezler evet . Kalitesi düşük olsaydı yine derlerdi. İçiniz rahat olsun

Hmm sorduysanız tamam , benim geride embriyom varsa transfer olurdum şimdiden umutsuzluğa kapılmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…