Lütfen bakın çok korkuyorum

Acil yardim çağrılı

İlaç vermiş zaten soğan suyu da içip hormonların kafasını karıştırmış sın

Telaşlı olan bir insana ahlak yorumu yapan sizsiniz burada endişeyi belirtmiştim bunun hakkında yorum yapmadan direkt bir saldırı ? Ayrıca BAKİREYİM
Bakiresin tertemizsin ilerde evleneceğin eşine yüzün kara çıkmayacak uuvvv vicdanını rahatlatabilirsin

Boşalma bile olmamış. Hz Meryem misiniz de hamile kalasınız?
Ya hahahahha koptum bu yoruma.
Ya ayrıca sürtünme yapacak kadar aşna fişna yapıyonuz ama yok efendim bakireyim vay efendim boşalmadan hamile kalır mıyım. Sonucundan korkacağın şeyi niye yapıyorsun hayır yapıyorsun madem niye korunmuyosun. Bide korkundan Zevk suyunda ki spermin hareket hızına kadar araştıracağına korunmayı öğren

Bu şekilde hamile kalan ve çok sonra ögrenen bir sürü tanıdığım var.Ve korkun bence bir daha yapmayin

Stresten dolayı geç adet olmuşsunuzdur diye düşünüyorum telaş yapmayın

Aynı durumdayız yaz istersenn

Hamile değilsin. Çok streslisin. Ayrıca madem ilişki yaşıyorsun neden düzgün korunarak tam yaşamıyorsun ki? Daha zor olmuyor mu böyle

Niye herkes acımazca yargılıyor ve ahlak dağıtıyor ? Burası soru sorup öğrenme yeri dalga geçmeden düzgünce yazsaniza! Kız korkmuş telaşa kapılmış ne var bunda

Geç döllenmenin ne olduğunu biliyorsunuzdur umarım yumurtlamanın geç çatlamasından kaynaklı spermin bir kaç gün sonra yumurtayı döllemesiyle alakalı değil yanii, şehir efsanesi bu zevk suyuyla hamile kaldımlar kan sonucunda çıkıyor zaten oldumu o kadar çok düşünüyorsunuz ki kendi kendinizi düşünce gücüyle hamile bırakıcaksınız yakında

Aynı durumdayız yaz istersenn
Hala endişeleniyor musun bilmiyorum ama lütfen artık internetten araştırma çünkü ben bu hataya düştüm araştırdıkça bitmek Bilmeyen kuşku daha fazla sarmasın. Seni. Bu şekilde. Hamile kalamazsın bana güven orda burda yazılan şeylerden çok da. Bilime güven çünkü bir saat. Gibi çalışıyoruz hamileyken adet olamazsın çünkü vücudunda rahminde döllenme bebek için hazırlanan dokular döllenme olmadığında kan ile atılıyor bu da başlıca gösterge zaten hamileyken adet oldum diyenlere inanma. Bu bilimsel. Bir. Şey değil yerleştirme kanaması. Denen şey adetten önce. Bir. Ped bile kirletmeyecek bir şey ve zaten herkeste görülmüyor sürtünmeye hamile kalınmıyor ben. De çok endişelendim her şeyi okudum ama kendine bunu yapma hayatına devam et kendine eziyet etme zevk suyundan hamile. Kalınjr dedikleri şey cinsel ilişki yani penisin girmesi vajinal ilişkiden boşalmadan önce geri çekilirken bulaşma durumu yani evet çok az sperm var ama bu sadece vajinal ilişkiden oluyor sürtünme ile imkansız çünkü spermler. Dışarı olan ortamlarda. Ölür hem de vajinanın iki üç cm ilerisinde olan deri kadar. Kalınlığı olan zardan bahsediyoruz bakireysen ki ben öyle olduğunu tahmin ediyorum zar demesine. Aldanma boşluklu yapıdan sızmış vs diye korkma boşluklu yapı adet görmeni sağlıyor yoksa. Zar kadar ince bir yapı değil bildiğin deri parçası ve oldukça asidik yani spermler yaşayamaz ilişkiden. 15 gün. Sonra her ihtimal biniş oluyor yani 15 gün eğer gene kalabişeceğin yumurtlama dönemindeyse. Regl olmayacwğın anlamına geliyor bu da başlıca belirti çünkü vücut hamilelik için o kadar çalışıyor ki tüm organların buna uyum sağlıyor yani beşinci ayda öğrendim vs. Diyenlere inanma hepsi yalan dolan her ay adet görme diye bir şey yok ya düşüktür ya da zaten değilsindir çünkü şöyle düşün bücudunun bir bebek için hazırladığı her şeyi adet olarak attın nasıl tutunsun yani imkansız adet olup regl olmak. Sütüne görmek denen yerleştime kanaması sadece o 15 gün içinde yerleşmesiyle oluşur sperm 2 Gün yaşar velev ki diyelim senin spermin girdi ki imkansız demiştim yumurtlama döneminde yemin diyelim Sperm zaten iki gün yaşıyor 2.gün hadi yumurtladın onun zaten. Ömrü 24 saat etti 3 gün döllenme gerçekleşti 5 gün boyunca rahme gitti 5 gün de tutundu diyelim 10+3+2+1 16 gün yani bu beklenen adetini göremeyeceksin demek görmüşsen zaten bir şey olmadı demek hadi çok tedbirli olalım 15 gün yerleşim 5 gün de döllenme taşınma cart curt 20 gün eder her. Adet. Yeni döngü demek insanlwrın idrarda çıkmıyor demelerine inanma tüm vücudunu etkileyen bir şey nasıl çıkmasın? Kandan sonra yani yerleştikten ortalama 8 gün sonra idrarda çıkıyor Hadi yine çok tedbirli olalım 15 gün 20 gün de oluşum demiştik 35 gün yani ilişkiden bir buçuk ay demek hiçbir şey yok demek istersen kus istersen miden bulansın hamile değilsin olamazsın da imkansız bir şeyi test ile doğrulamışsın ve artık bitmeli yazıları okumak seni kötü etkileyecek insanlar bilmeden konuşuyor sana burda yasdığım her şeyi doktor makalelerinden okudum bana inan bana güven hayqtına devam et ve https://www.doktorsitesi.com/blog/m...er-a-ic-ve-dis-genital-cinsel-organ-anatomisi bu linkten Kutay biberoğlunun a b c olarak ayırdığı üç konuyu da oku ve bir daha sakın aklına bile getirme bitti anlıyor musun biliyorum çok yoruldun çok yıprandın ama üstüne düşeni yaptın ve artık hayatına devam edebilirsin umarım sana iyi gelebilir yazdıklarım

Çok teşekkür ederim bilgilerin için ben zaten 2 defa adet oldum sana yardımcı olmak istemiştim gerçekten o kadar kötü bir dönemdi ki benim için hala izi kaldı biliyor musun yemin ederim kaygi problemim var artık gerçekten hala kötüyüm biliyor musun internetteki bilgi kirliliği resmen hayati bana zindan etti herkes küçük bir ihtimalden büyük dağ gibi şeyler çıkarıyor bende anlam veremedim 20 tane test yaptım nerdeyse hepsi ama hepsi negatif çıktı hala içimde şüphe vardı bu yazılanlar yüzünden gerçekten izi kaldı ama herseye çok çabuk kaygilaniyorum geceleri uyuyamıyorum cok degisik

Benim anksiyete bozukluğum var buradaki insanlar sadec yargılıyor ahlaksızsın diyip dalga geçiyor aslında evde kendimi yiyip bitiren ben oldum korkan geleceği için kaygılanan gece yarıları uyanıyordum doktora gittiğimde adetimin olmama sebebinin yumurta çatlamaması olduğunu öğrendim yani çatlamayan yumurtanın döllenme ihtimali bana bir ayı zehir etti ama böyle olmakla kalmadı ya çift yumurtlamoşsam diye endişenedim sonra ya çıkmazsa diye artık bunu aştım tamam diyorum

Kıyamam sana canım ya bende aynı acaba bende de mi var diye düşündüm hala ara sıra aklıma geliyor özelden yaz istersen sen konusalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…