Lütfen bakın çok korkuyorum

Eda yilmaz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
30
6
Merhabalar erkek arkadaşımla 1 Aralık'ta sürtünme ile bir iliskim oldu ama herhangi bir boşalma olmadı zaten bakireyim yine de telaşlandım zevk suyundan kalabilir miyim acaba diye adetimin geciktiğini 3.gün kan testi verdim <0.100 çıktı ve doktorum sökmesi için tarlusal verdi ilacı bitirdikten iki gün sonra olursun dedi ben bu süreçte sabah akşam soğan suyu içtim aç karınla ve ilacımı kullandım ilacın bitmesine bir gün kala kahverengi şekilde peçeteye sildiğimde gelen akıntı olmaya başladı son adet tarihinden itibaren 32.günde idrar ile gebelik testi yaptım kesin bir şekilde negatif çıktı şu an ilacımın son günü ve kırmızılaştı gelen kahverengi kan yarın tekrar kan testi yaptıracağım ama acaba geç döllenme olmuş Mudur yoksa bu adet kanamam değil mi üstüne mi görüyorum diyr telaşlanıyorum sizce ilişkiden 14 gün sonra verilen kan testinde hamile çıkmazsam yinede olma ihtimalim var mı 19u yani ilişkiden 18 gün sonra da kan vereceğim sizce geç döllenme olsa kanda çıkmış olur mu bu gördüğüm regl midir tedtlerde kesin 5in altındaysa hamile değilimdir yükselmez ilerleyen tarihlerde değil mi

merak etme bir şey olmaz stres yapmışsın ondan reglin tam gelmemiştir kolay mı öyle ya hamile kalmak hemen canım

merak etme bir şey olmaz stres yapmışsın ondan reglin tam gelmemiştir kolay mı öyle ya hamile kalmak hemen canım
İçimi ferahlattınız cidden teşekkür ederim... Şu an kırmızı şeklinde gelmeye başladı ama beni de anlayın kanda bile çıkmaz geç döllenmişsindir diyenlere dolu burası

Boşalma bile olmamış. Hz Meryem misiniz de hamile kalasınız?
Üzerime boşalmadı , zevk suyunda sperm olup hamileyim yazan çok kişi var neden yargılıyorsunz anlamadım burada çıkmaz test versen bile geç döllenme olmuştur diyen bin kişi var

eşimle sevgiliyken onca şey yaptık hiçte bir şey olmadı korkma bu kadar. O kadar basit değil millet bacaklarını havaya dikiyor yine de hemen olmuyor senin bıcıkı yaramazlığınla olmaz o iş
Açıkçası burda geç döllenme lafı çok dönüyor bende en kesin sonuç ne zmaan olur kanda bilmediğimden bu kadar telaşlandım

"Bakireyim sevismedim"ok tamam muhteşem ahlaklı birisisiniz.Wala ben bıktım bu acil yardım çağrılı,ayaküstü bakire sevişmesi,içine boşalmamali fingirdesme konularından.Adam gibi sevisiosan seviş korun kardeşim.Bu ne ya.Wala yeter artık.Ayrica hamilesin hayırlısı olsun.

Yazık derken konu açan sensin korkan sensin soran sensin telaşlı olan sensin sevişen sensin ama bakireyim ne ya
Bi yazik varsa oda sensin bence

Senin hayatın ne yaparsan yap ama bir şey yapıyorsanız korkmadan yapın ve sorgulamayın bide bakireyim demeyin

Telaşlı olan bir insana ahlak yorumu yapan sizsiniz burada endişeyi belirtmiştim bunun hakkında yorum yapmadan direkt bir saldırı ? Ayrıca BAKİREYİM

Telaşlı olan bir insana ahlak yorumu yapan sizsiniz burada endişeyi belirtmiştim bunun hakkında yorum yapmadan direkt bir saldırı ? Ayrıca BAKİREYİM
Ahlak yorumu yapmıyorum banane senin hayatın
Dediğim şu yaşıyorsan bilinç ol hamile olunmayacağı belliyken hamile telaşına düşüyorsun demek bilinçli değilsin ayrıca sürtünme demişin bakireliği niye vurguluyorsun

Beni ilgilendirmez senin ne olduğun bakire yada değil zerre ilgilendirmez

Üzerime boşalmadı , zevk suyunda sperm olup hamileyim yazan çok kişi var neden yargılıyorsunz anlamadım burada çıkmaz test versen bile geç döllenme olmuştur diyen bin kişi var
Saydiniz herhalde... sacmalamayin. Kimse kesin konuşup gec dollenme olmustur kanda cikmaz yazmaz. Gec dollenme olabilir yazar.

Bosalma olmamis, zevk suyundan vulvaya gelmiş, vajinaya girmiş, rahim ağzindan girip rahme geçmiş, oradan tupteki yumurtayi bulmuş dollemiş bir spermse bu mucizeyi dunyaya getirmek gerekir. Dunyayi kurtaran insan o olur zira.

Hamile degilsin canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…