Lütfen bakın çok korkuyorum

Niye herkes acımazca yargılıyor ve ahlak dağıtıyor ? Burası soru sorup öğrenme yeri dalga geçmeden düzgünce yazsaniza! Kız korkmuş telaşa kapılmış ne var bunda
Canım merhaba bende bisy danışmak istiyorum adetim düzensiz ilişkiden 48 gün sonra kan testi yaptm negatif çıktı yanılma payı var mı geç gebelik olabilir mi bilgin var mı acaba ?

Uf sıkmadı mı artık sürtünme yoluyla hamile kalir miyim demeler. He canım he insanlar dünya para döküyor hamile kalmak için sen bı surtunmeyle üçüz bile dogurursun. Bunun bı üst modeli de şey sürtünme yoluyla ilişkiye girdik iç çamaşırım ustumdeydi hamile kalır mıyım djsjsjs

ya umarım mesajımı görürsün bende aynı durumdayım sürtünmeyle oldu düşünmekten kafayı yiyeceğim mesajını okuyunca az rahatladım ama hiçbir şekilde sürtünmeyle gebelik olmaz değil mi( cok az baskı oldu cunku cıplaktık o sekkilde sürttük) gerçekten hayatım kac gündür zindan içinde uyuyamıyorum odaklanamıyorum napacağımı şaşırdım umarım görürsün mesajımı 🙏🏻

Merhabalar erkek arkadaşımla 1 Aralık'ta sürtünme ile bir iliskim oldu ama herhangi bir boşalma olmadı zaten bakireyim yine de telaşlandım zevk suyundan kalabilir miyim acaba diye adetimin geciktiğini 3.gün kan testi verdim <0.100 çıktı ve doktorum sökmesi için tarlusal verdi ilacı bitirdikten iki gün sonra olursun dedi ben bu süreçte sabah akşam soğan suyu içtim aç karınla ve ilacımı kullandım ilacın bitmesine bir gün kala kahverengi şekilde peçeteye sildiğimde gelen akıntı olmaya başladı son adet tarihinden itibaren 32.günde idrar ile gebelik testi yaptım kesin bir şekilde negatif çıktı şu an ilacımın son günü ve kırmızılaştı gelen kahverengi kan yarın tekrar kan testi yaptıracağım ama acaba geç döllenme olmuş Mudur yoksa bu adet kanamam değil mi üstüne mi görüyorum diyr telaşlanıyorum sizce ilişkiden 14 gün sonra verilen kan testinde hamile çıkmazsam yinede olma ihtimalim var mı 19u yani ilişkiden 18 gün sonra da kan vereceğim sizce geç döllenme olsa kanda çıkmış olur mu bu gördüğüm regl midir tedtlerde kesin 5in altındaysa hamile değilimdir yükselmez ilerleyen tarihlerde değil mi
Soğan kürü olası bir enfeksiyonu temizlemeye yardımcı olduğu için kahverengi kan görmen normal. Adet başlangıcında da kahverengi kan görmen normal.
Buradaki konularda biraz dolaş, sürtünme ile hamilelik olmayacağını anlamış olursun zaten. Stres yapmışsın. Bu tür korkular yaşayacaksan da cinsellik yaşamaman gerekir.

ya umarım mesajımı görürsün bende aynı durumdayım sürtünmeyle oldu düşünmekten kafayı yiyeceğim mesajını okuyunca az rahatladım ama hiçbir şekilde sürtünmeyle gebelik olmaz değil mi( cok az baskı oldu cunku cıplaktık o sekkilde sürttük) gerçekten hayatım kac gündür zindan içinde uyuyamıyorum odaklanamıyorum napacağımı şaşırdım umarım görürsün mesajımı 🙏🏻
Sonrasında kafayı yiyeceğiniz bir işe neden kalkışıyorsunuz?

Surtunmek yerine adam gibi sevişin ya da oturun oturduğunuz yerde Sonra da kendinizi ona buna yutturmaya calismayin.Bi dürüst olun.

Umarım bütün surtunenler hamile kalır.Biktik artık surtunenlerin gebelik muhabbetlerinden.
IMG_20220417_185656.jpg

tamam canimmmmm byes
Sen de bir zahmet eski yorumları oku ve bu şekilde hamile kalamayacağını ANLA. Merak ediyorum, hamile kalmadığında sürtünmeye devam edecek misin? Edeceksen bari korun da kimsenin seni yargılamadan, anlayış göstermesine muhtaç kalma.
kimseye muhtac kalmadım ki canim benim burda ben sana yazmadım üstüne alınıp niye cevap atıyon ? 😃

Kız sürtünen kız sen daha alıntı yapıp cevap vermekten acizsin artık sus istersen😁😁😁

X