Lutfen Bakar Misiniz?

İnşallah gebelik belirtileridir... biliyorsun, adet belirtileri ile gebelik belirtileri nerdeyse aynı....

@tina_luna evet bir arkadaş paylaşmıştı.. eline sert bir şekilde burnunun ucu gibi geliyorsa adet olucaksın demekmiş.. denemedim ben ama..

İnşallah gebelik belirtileridir... biliyorsun, adet belirtileri ile gebelik belirtileri nerdeyse aynı....

@tina_luna evet bir arkadaş paylaşmıştı.. eline sert bir şekilde burnunun ucu gibi geliyorsa adet olucaksın demekmiş.. denemedim ben ama..

insallah cok tesekkurleeer:KK54:

Aynen bende öle bişey okudum :KK43: vajina girişi yumuşak ama sert bişey değdi elime inşallah adet olmam ya :KK43: sstsessizol sstsessizol sen öle bişey hissettinmi

İnşallah canım benim ya valla ne yalan söylim sanki senin içinde dün içimden geçen şey bu kız keisn hamile felan deidm inşallah hislerimiz bizi yanıltmaz canım ya :KK66:

Dün başıma gelen olay evde test yapayım dedim ayy baktım 2.çizgi çıktı gibi oldu ama snra ilk çizgiye gelmeden bitti test bozukmuş çok mutlu olmuştum biran :) :) :) :)

yaa insallah nasip olur bize bu ay sevinmek:emir_bebek:

valla benim sol kasigimdaki agri hala devam ediyor. Hatta bazen aciya donusuyor.
birde gogus ucunda aci var ama o da dayanilmayacak sekilde degil, dokununca falan.
Korkma canım bebişinidr inşallah o bide gögüs ucu acısını hamileliğe bağlıolar genelde bende ara ara gelen kasık ağrısı var adet olacakmış gibi ama bayadır var yani 1 haftadır ara ara oluo gögüslerde hassasiyet var bugün itibariyle belim de ağrı var işte adet belirtileri de böyle ya keisn bişey diyemiyorum o yüzden

X