Lutfen Bakar Misiniz?

Canım günaydın , bana belirtilerinden var gibi geldi
Genel belirtilerde çoğu kişi göğüs ucu ağrısı demiş.
Benim de bata 4-5 gün var senin gibi bekliyorum
Sol kasık ağrım vardı fakat geçti alt karın da bi dolgunluk hissi var bende sadece belirti midir bilmiyorum. Umarım ikimiz de güzel haberleri alırız

Hayirli ve saglikli olsun insallah bebeginiz:KK36:
Peki son bir sey sorayim sizi bulmusken:KK19:
Sizinde bazen yattiginizda pozisyonunuzu degistirecek kadar aci yaptigi oluyor muydu ve kasik agriniz ovulasyon haftanizda mi baslamisti?:KK58:
Teşekkür ederim isteyen herkese sağlık bebekler nasip olsun :anneadayı: Hiç hatırlamıyorum inanın nezaman başladığını çünkü ben hapı yeni bırakmıştım ve hemen hamile kalacağımı düşünmediğim için dikkat etmedim ağrı nezaman başladığına. Ama evet keskin ağrılardı sol kasığımdan bacağa vuran.

Teşekkür ederim isteyen herkese sağlık bebekler nasip olsun :anneadayı: Hiç hatırlamıyorum inanın nezaman başladığını çünkü ben hapı yeni bırakmıştım ve hemen hamile kalacağımı düşünmediğim için dikkat etmedim ağrı nezaman başladığına. Ama evet keskin ağrılardı sol kasığımdan bacağa vuran.

cok tesekkurler cevaplariniz icin, insallah cok guzel bir hamilelik donemi atlatirsiniz. Sevgiler:KK36:

Canım günaydın , bana belirtilerinden var gibi geldi
Genel belirtilerde çoğu kişi göğüs ucu ağrısı demiş.
Benim de bata 4-5 gün var senin gibi bekliyorum
Sol kasık ağrım vardı fakat geçti alt karın da bi dolgunluk hissi var bende sadece belirti midir bilmiyorum. Umarım ikimiz de güzel haberleri alırız

insallah isteyen herkese nasip olur azracim:dua: hic belirti yasamadan da hamile kalanlar varmis, herkesin cok farkli. İnsallah bebeklerimiz bizimledir.
:anneadayı::KK200::nazar:

amiiiiiinnnnnnnnnn:dua:

Bir de tina_luna tina_luna vardi buralarda, o ne yapti acaba:KK17:
Canım burdayım ben :) bende de hala gelen giden yok bata son 1 bnm kasık ağrım oluo oluo gögüslermde çok acıo bide bende önceden varmıydı bilmiorm ama göbek deliğinin ordan genital bölgeye doğru kahve çizgi var belirgin biraz ama diorm ya önceden varmıydı hatırlamıyorum vücuduma yabancılaştım :) :) akıntı devam zaten dolgunlukta var karnımın alt tarafında bakalım neler olacak

Canım burdayım ben :) bende de hala gelen giden yok bata son 1 bnm kasık ağrım oluo oluo gögüslermde çok acıo bide bende önceden varmıydı bilmiorm ama göbek deliğinin ordan genital bölgeye doğru kahve çizgi var belirgin biraz ama diorm ya önceden varmıydı hatırlamıyorum vücuduma yabancılaştım :) :) akıntı devam zaten dolgunlukta var karnımın alt tarafında bakalım neler olacak

hadi bakalim neler olacak:KK73::KK37:

X