Lutfen Bakar Misiniz?

Hala agri devam ediyomu bide gazdan sanki karnim sis gbi oluyo sizinde oylemr

surekli sis gibi olmuyor karnim ama az biraz usuteyim karnim balona donuyor:KK70:
:KK23: kasik agrisi da devam ediyor ama biraz daha seyreklesti. :KK69: dun ya da bugun bat gunumdu. Birazcik daha gecsin zaman, hala kirmizilari gormezsem oyle yapayim diye dusunuyorum testi.:KK61:

surekli sis gibi olmuyor karnim ama az biraz usuteyim karnim balona donuyor:KK70:
:KK23: kasik agrisi da devam ediyor ama biraz daha seyreklesti. :KK69: dun ya da bugun bat gunumdu. Birazcik daha gecsin zaman, hala kirmizilari gormezsem oyle yapayim diye dusunuyorum testi.:KK61:
Insaallsh olur bnde ilk defa bu ay ovulasyon testiyle denedim hayirlisi olusun.

Kızlar 1 seneyi geçti çocuk istiyoruz, rahim filmi çektirdim klomen felan kullandım hamile kalmadım hiç. bu ay ama farklı bir şey hissettim adetime 6 gün var ama yaklaşık 1 haftadır göğüslerimde şişkinlik hissediyorum çok aşırı bir acıma yok hafif bir hassasiyet var ama bu gün aynada baktığımda da büyümüşler yani şişkinlikten ziyade öyle geldi gözüme zaten küçük göğüslü birisiyimdir o yüzden net bir şekilde büyüdüklerini fark ettim umutlanıp üzülmek istemiyorum ☹️ Hamile kalan arkadaşlardan böyle bir durum yaşayan oldu mu

X