Lutfen Bakar Misiniz?

sstsessizol

Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
2.514
3.369
Merhaba. Tecrubeli arkadaslarin deneyimlerine ihtiyacim var.:cry:

Bu ay sol kasik agrim var yaklasik 14 gundur, bata da 3-4 gun var. Normalde kasik agrim nerdeyse hic olmaz. Son iki uc gundur, arada aci olusuyor ve yatarken pozisyon degistirtiyor.:KK42: (Bu konu beni endiselendiriyor ama adetim geciksin oyle gideyim doktora diye dusunuyorum.)

Bunun disinda da son bir haftadir beyaz akintim sariya dondu ve bu sari yumurta kivamindaki akintimin gun gectikce miktari da artiyor.:KK57:

Tum bunlarin disinda adetime yakin goguslerimin genelinde siskinlik ve agri olusur gecerdi, simdi sadece uc kisimlarinda aci var.:KK17:

Kendimi dinlemek degil ama bu bahsettiklerim, psikolojik degil yani. Sadece farkindalik.

Bu tarz seyler yasayanlar var miydi aranizda? Gebelik belirtisi olabilir mi bunlar?

:KK31:

Merhaba varsa kan testinde en garanti yaptırın kafanız rahat olsun . İnşallah vardır

cevabiniz icin tesekkur ederim, insallah hayirlisiyla. Gunumun gecmesini bekliyorum.:ruh: kasik agrim cok endiselendiriyor beni ama.:KK17: hic boyle yasamadim bu yasima kadar.doktora gidersem de mr vs ister diye korktum, gec dollenme falan olduysa bebek varsa bi zarar gelir diye.:cry:

Benim tek belirtim kasık ağrısıydı hatta doktora gitmemin sebebi bi hastalık olabileceğini düşünmem oldu. Kan testi yaptırın 3 gün varsa çıkar

Benim tek belirtim kasık ağrısıydı hatta doktora gitmemin sebebi bi hastalık olabileceğini düşünmem oldu. Kan testi yaptırın 3 gün varsa çıkar

oncelikle cevabiniz icin cok tesekkurler. Sizin ne kadar surdu kasik agrisi? Bende cok endiseleniyorum ne oluyor diye. Bide arada aci arada agri arada sanci gibi... Ama hemen hemen her gun oluyor yaklasik 14 gundur.

Bata 3 4 gün varsa idrar testinde çıkar .. bi alıp yapmanı öneririm ..
bence de kanı vermek için batın geçmesini bekle ..

cok tesekkurler, yapsam iyi olacak galiba. En azindan olumsuz cikarsa ve bi rahatsizligim olustuysa da mudahale edilir:cry: hic boyle yasamadigim icin cok tedirginim.

• Beğen
Reactions: H E
Merhaba. Tecrubeli arkadaslarin deneyimlerine ihtiyacim var.:cry:

Bu ay sol kasik agrim var yaklasik 14 gundur, bata da 3-4 gun var. Normalde kasik agrim nerdeyse hic olmaz. Son iki uc gundur, arada aci olusuyor ve yatarken pozisyon degistirtiyor.:KK42: (Bu konu beni endiselendiriyor ama adetim geciksin oyle gideyim doktora diye dusunuyorum.)

Bunun disinda da son bir haftadir beyaz akintim sariya dondu ve bu sari yumurta kivamindaki akintimin gun gectikce miktari da artiyor.:KK57:

Tum bunlarin disinda adetime yakin goguslerimin genelinde siskinlik ve agri olusur gecerdi, simdi sadece uc kisimlarinda aci var.:KK17:

Kendimi dinlemek degil ama bu bahsettiklerim, psikolojik degil yani. Sadece farkindalik.

Bu tarz seyler yasayanlar var miydi aranizda? Gebelik belirtisi olabilir mi bunlar?

:KK31:
canım bence test yap ama negatif çıksa bile kan vermeden doktora gitme. bat günüde kan ver. varsa kanda muhakkak çıkar. ayaklarını üşütme kendine dikkat et.

Hiç bitmedi :ıslık:14 haftalık hamileyim rahim büyüdüğü için hala sürüyor

Hayirli ve saglikli olsun insallah bebeginiz:KK36:
Peki son bir sey sorayim sizi bulmusken:KK19:
Sizinde bazen yattiginizda pozisyonunuzu degistirecek kadar aci yaptigi oluyor muydu ve kasik agriniz ovulasyon haftanizda mi baslamisti?:KK58:

X