Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen bakar mısınız Saçlarım mafoldu (resimli)

Bence çok şık duruyor. Birkaç Yıkama ile zaten rengi akar.
Ellemeyin derim.

bu ombre değil. ama kötü de durmuyor. tabi yüzünüze ve ten renginize de uyması lazım.

Kuzular çok teşekkür ederim hepinize ağla ağla bi hal oldum tenim de çok beyaz biraz soluk göründüm galiba insanlar makyaj da yapmıştım halbu ki :)

Mor şampuanı hemen denesem mi bilemedim bi kaç gün geçse gözüm alıştır mu hızlı karar vermek istemiyorum .... çok şükür saçım gür ve kalın olduğu için yanma vs olmadı ama 4 saat kuaförde geçti

Ben sadece geçişleri beğenmedim. Geçişteki sarıların rengi çok çiğ daha küllü kumral yapılabilirdi diye düşünüyorum ya da daha çok krepeli ama kötü durmuyor kesinlikle.

Gayet güzel olmuş, renk çok açık geldiyse kuaför size bi cila atsın 15 dakkada halloluyor, biraz koymuştur gözünüz alışır bence Harika olmuş.

bence bu şeklide biraz kullanılabilir.öyle çok kötü olmamış.az saç kendine gelsin düzeltirirsin

Mor şampuan saçı daha küllü yapmak için kullanılıyor,eğer şu aşamada mor şampuan kullanırsan daha sarı olur saçın.Biraz saçlarını yıpratmış onun haricinde yüzüne uyduysa ben beğendim.

Bence cok guzel olmus :) yeni oldugu icin alisamamissindir, bi kac gune alisirsin :)

Dün saçımı ombre yaptırdım fakat beklediğimden çok çok SARI oldu çiğ bi renk lütfen bakar mısınız ben bu Rengin nasıl akıtabilirim öncesi ve sonrası bu şekilde
Bayıldım saçınız çok güzel olmuş bence hiç birşey yapmayın:))

Valla sarı olanı değilde sağdakini mafoldu sandım
Bence çok güzel olmuş.

Önden bu şekilde kızlar dibin çok koyu değil aslında koyu açıl kahve arası

Eklentiler

• F62F42DA-E27F-4375-8A93-BE6C43AB3782.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 111
Soldaki yeni halinizse yaklaşık 3 yıldır ombre olarak boyattıgımda aynı soldaki gibi oluyor benim saçımda ve kuaförümden mavi şampuan almıştım, haftada 2 kez bununla canlılığını yitirmemesi ve çiğ renge dönmemesi için yıkama gerektiğini söyledi bu şekilde soguk sarı olarak yani küllü tonlarda kullanmaya devam ediyorum saç rengini. Kullanmıyorsanız alıp denemeye başlayabilirsiniz.

Uçlar fazla açılmış ve bu nedenle biraz yıpranmış. Kötü bir saç değil. Hemen müdahale edip değiştirmeye gerek yok bence. Bir süre böyle kullanın hem denemiş oldunuz:)

Birkaç haftaya düzelir bence bende ilk kez yaptırdım çok kötü oldu sonra düzeldi ama düzelir bence bekle biraz ama şua çok hoş duruyor

Çok güzel olmuş :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…