Lütfen akıl verin.

Evet belkide onu hic anlamiyorum onunds beni anlamadigi gibi...

Biz yani yatakta bile yatmiyoruz bu 3 senedir boyke ayni yatakts yattigimiz toplasan 4 ay yada 5 aydir yataklarimiz bile hep ayriydi bizim hala da oyle.

Bence mutsuz olmanızın en büyük sebebi bu. Evliliğin kalbi yatak odasi.Beraberliginizin güzelliğini orası belirler.Eger kurtarmak istiyosaniz önem verin emek verin ve beklentiniz olmasın kimseden kendinize siz önem verin sonra herkes vermeye başlıyor zaten.Ve bi insan sadece anlaşılmak ister onu anlamaya çalıştığınızı belli edin yardımcı olmasını isteyin.Anlasildigini hissettikce sevildiğini hissettikce yumusuyacagini dusunuyorum.

Cok tesekkur ederim o kadar naif yazmissiniz ki cok hosuma gitti.

Ben birlikte uyamak istesemde surekli bi bahane buluyor cocuk uyanıyor cok kalkiyorum oda haliyle rahatsiz oluyor.Yada iste senin yaninda uyayamiyorun diyor en çok da bu bende uyuyamiyorum onun yaninda rahat yatmaya alistigimiz icin mi bilmiyorum.

eşinizle nasıl tanıştınız ve evlemeye karar verdiniz, aşk varmıydı,yoksa evlilik bir kurtuluş muydu sizin için

Simdi sinirimden yerimde duramiyorum sabah hadi carsiya gidelim bugun dedi tamam dedim iyi sen evi topla hazirlan bende berbere gidip geleyim dedi iyi dedim git gitti 1 bucuk saat sonra geldi bana hala hazir degil misin napiyosun falan dedi cocukla ugrastim evi topladim kendim hazirlanmaya firsat olmadi dedim.Neyse kirk yilda bir disari cikiyoruz az boyanayim dedim makyaj yaptim giyindim oglumu hazirladim derken gidecek miyiz dedim saat 2 oldu bu saatten sonra gidilir mi gidilmez falan filan dedi sinirden agliycam ya ben o kadar hazirlandim beni sinir etti cildirmak uzereyim ya yazik oglumuda uyutmadim disarda uyur diye (dışarıyı cok seviyor) simdi oglumu uyuttum koydum yazik yavrum zaten cok uyumuyor bende ustumu degistirdim agzima geleni saydım.Sinirden kafayi yiycem ya.

Niye her insanin sikayet etmeye hakki vardir.Iyi yonu yok malesef
Yoktur canım çabalarsın iyi ya da kötü bişey için oturup çocuk gibi şikayet edilmez kocaman kadınsın benm kızım bile şikayet etmez çözüm bulmaya çalışıyor 4 buçk yaşında o zaman kabullen durumu

Sizinle bu konuda tartismak istemiyorum ben tartismak icin acmadim bu konuyu sadece cok bunalimdayim ve biraz olsun rahatlamak icin actim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…