Lütfen, acil desteğe ihtiyacım var-Boşanmak istemiyorum :(

çok güzel fikir.. okurken bile gözlerim doldu, teşekkür ederim.. :)
biraz daha bekleyip özlemesi mi daha iyi olur diye düşünmüyor da değilim.. Çünkü şu an böyle birşey yaparsam ters teper diye endişe ediyorum.. Ama tekrar başbaşa evimizde kalacağımız bir fırsatta olmayabilir.. Çok kararsızım.. Yapabileceğim herşeyi yapmak istiyorum ama bi taraftan da özgüvenimi kaybediyorum sanki.. sonrasında bitecekse kendimi daha kötü hissetmeme neden olacak şeyler yapıp reddedilmekte istemiyorum.. umarım anlatabilmişimdir meramımı :KK43:
Ayrica eevinide ozlemis...hic biryer evininverdigi sicakligi vermez cnm.o evin icinde mutlubir kadin ol.mutlu ol,mutlu et.

Ben ilk yorumunu okudum,kacirdigim ne var acaba...ozetlermisin.yanlis yonlendirmek istemem.
Cok degil iki sayfa oncemi ne kobu sahibi esiyle olan daha onceki yasanmisliklarini
eşinin hatalar yaptigini ve affettigini yazdi
sanirim esi bekarligini ozlemis diyim ben

Adama bak ya! Sen onca sene namusunu bir sene sonra boşanmak için korudun zaten değil mi? Ciddiyetsiz herif. Bu ne ya? Sen hırsızlık mı yaptın, namuzsuzluk mu? Oh ne ala memleket, canı sıkılan boşansın...

Boşanma kardeşim. Süründür. Yok öyle dünya. Bence ailen eşinle konuşsun. Yok öyle.

Adamın nedenlerine bak, canı sıkılmış!

Sen hem aldatıldıgını ekımden berı bılıyorsun hem de son gune kadar bırbırımızı sevdık kesın buyu yapıldı nasıl dıyorsun hıcbırsey anlamadım !!

aradaki diğer detayları da aktarayım da içimde kalmasın.. :)

Ekim ayında yalnız kalıp kafasını toparlasın diye 11 gün antalya da kaldım. işim gereği sürekli pcyle birlikteyim, çocuğum gibi bir nevi :) tatilin 3. günü çok huzursuz uyudum, keyifsiz uyandım.. sonra bir anda içime bir his düştü ve eşimin mail hesabına girdim. Ki hislerime ne kadar güvenmem gerektiğini bir kez daha anladım.

Eski sevgilisine ulaşmaya çalıştığını, hatta bulabildiği bütün adreslere mail attığını gördüm. ve o ekran görüntüsünü kaydettim, lazım olur diye. Sonrasında ise gayet mahçup bir şekilde aradı beni, merak ettiysen diye haber vermek istedim vs dedi. bende hiç belli etmedim, hiç bahsetmedim sonuçta elimde bir koz vardı. Allahtan mail adresleri geçersiz ve mailler ulaşmamış, yoksa kafayı yerdim..

Antalyadan döndükten sonraki hafta ise iş nedeniyle 3 günlüğüne tekrar antalyaya gitmek durumunda kaldım. cumadan-pazara kadar orda olmak zorundaydım. c.tesi akşam eşimi aradım defalarca fakat cevap vermedi. Sonra gece 12 gibi açtı telefonunu ve dart maçında olduğunu konuşamayacağını söyledi kapattı. Ben iyice işkillendim tabi. Sosyal medya hesabının şifresini de bildiğimden girip ordan baktım, yakın arkadaşlarından birinin eski sevgilisine "mekandan ayrı çıkalım istersen, dikkat çekmesinden endişe ediyorsan" diye msj atmış. Kızla da tanışıyoruz fakat samimiyetimiz yok. Neyse dedim sakin olayım.. saat 3 kadar bekledim gece, arıyorum arıyorum yok cevap vermiyor. Zaten o ara kalple alakalı hastalığından şüpheleniyoruz, ben telaşa düştüm canından endişe ediyorum.. yakın arkadaşlarımızdan birini aradım, burdaydı sonra tekrar uğramadı dedi. Maç yapıyorum dediği mekanı aradım, bugün burda o isimde bir adisyon açılmadı dediler.. BEn iyice delirdim, durmadan arıyorum. Yok, Yok yok cevap vermiyor.. sonra telefonunu kapattı. 3-5 sefer aradım, ağlaya ağlaya sızmışım. zaten hastalandım o gün salya sümük, ateş, baygın düşmüşüm.. sabah 5 gibi zırıl zırıl beni arıyor, bende açmadım bilerek.. Sonra sabah tanıdığı arkadaşlarıma msj atmış ulaşamıyorum beni bi arasın diye, 3-4 kişi aynı sebeple yanıma gelince aradım. Nerdeydin dedim.. uyuyodum duymamışım diye yalan söyledi bana. Bana doğruyu söyle, çıt sesine uyanan sen 45 sefer aramamı mı duymayacak, kendini küçültme dedim. Sonra itiraf etti hemen. Seninle tartışırız diye söylemedim, ankarada milletin afedersiniz karı-kız kaldırmak için gittiği bir mekan var, passage diye oraya gittiğini söyledi. o kadar kızdım ki konuşmak istemiyorum seninle şu an dedim kapattım tlf. sonra bana msjlar methiyeler.. keşke şimdi yanımda olsaydın, sana çok ihtiyacım var vs. hiç cevap vermedim. o akşam ankaraya döndüm ve haber vermeden eve gittim. evde olmadığını biliyordum, haber ver demişti. Ben üzüntüden ve hastalıktan iyice bitap düştüm zaten gelip yattım hemen. Sonra eve geldi, yalandan ağlayarak yaptığı için çok üzgün olduğunu ama sadece eğlenmek kafasını dağıtmak için gittiğini söyledi. Üzerine oraya damsız almazlar nasıl girdin içeri diye sordum, 2. yalanı söyledi kendim girdim diye.. ama bende ağlıyorum bir taraftan.. Yüzüne baktıkça midem bulanıyor kusuyorum vs. ben senin hayatından endişe ediyorum, sen bana keyfin bozulmasın diye neler yapıyorsun. lanet olsun seni sevdiğim güne de evlendiğime de diye ağlaya ağlaya sinir krizi geçirdim, ki bu 2. krizim...
Sonra biraz sakinleştim iyi değilim diye hazırlandım hastaneye gitmek için. Neyse yanımda geldi vs. o kadar bitap düşmüşüm ki bronşit, faranjit, sinüzit combo yapmışım resmen.. hemen serum bağladılar, hastanede kaldım.. sonra eve geldik ama hala kötüyüm ben. sonra ailem hasta olduğumu öğrenince yanıma geldiler, kardeşim benimle kaldı vs. Ertesi gün iş için onun antalyaya gitmesi gerekti ama nasıl iyi davranıyo bana görmeniz lazım.. çok pişman ayaklarıma kapanmalar, özür dilemeler, ben seni seviyorumlar vs.

o antalyadayken hesabında bir fotoğraf gördüm tesadüfen.. bana cevap vermediği kızın profilinde, o kız, tanımdağım başka bir hatun ve eşim.. tepemden kaynar sular döküldü tabi.. onun uçağa bineceği saati bekledim. Sonra hesabına girip boy boy o fotoğrafı paylaştım. "çok eğlendik çünkü eşime yalan söyledim, yanımdakinin de arkadaşımın sevgilisi olması filan önemli değil, çünkü ben tanıdğınız kadar karakterli bir insan değilim" diye yorum yazdım paylaştım..

Sonra yorumlar msjlar vs. bu arada sosyal hesabının da şifrelerini değiştirdim, müdahale edemedi vs. uçaktan inince aramışlar o fotoğraflar ne vs diye. BEn hala hırsımı alamadım. ailesini aradım çağırdım, benim ailem geldi..

Gösterdim fotoğrafı, bakın dedim, aile reisimizin hali.. ben orda delirmişken ne haldey kimleymiş.. üstelik bana yalan söyledi.. buyrun bakın güvendiğiniz evladınız bu. asıl yüzü bu.

Sonra çok sinirlisiniz, sakinleşin bu sebeplerle boşanılmaz aklınızı başınıza alın vs diyerek başbaşa bıraktılar bizi yine.. ben epey gelemedim kendime, ağlama krizleri geçirdim sürekli. sonrasında zaten ben teklifte bulundum, şu an ikimizde ruhen sağlıklı değiliz, destek alalım, sonrasında ilişkimizle alakalı karara varalım diye. 3 defa gittik ama teşhise rağmen sonuç ortada..

Üstelik ailesi bunda ne varki gitmiş eğlenmiş çocuk, diyip bir de hesabını ele geçirdiğim için beni suçladılar.. zaten bu süreçte hiç görüşmedik onlarla..

Fevri hareket ederek hatalı davrandığımı biliyorum ama gözümün içine baka baka yalan söylenmesini yutacak kadar aptal değilim.. herşeyin bir bedeli var..

Bunca olan şeye rağmen yine bırakmadım, yine ona sarıldım uyudum 2 hafta yüzüne baktıkça midem bulansa da... ama ben çabaladıkça kaçtı. o yüzden köprüden önce son çıkıştayız... kendimle ilgili de çok kararsızım. gerçekten unutabilecek miyim bunları? normale dönebilecek miyim? çok şaibeli..

Çok uzun oldu yine, yorucam gözlerinizi nolur affedin beni :KK43:

En başta anlatılması gerekenleri neden 18. sayfada yazdın anlamadım.
Senin boşanmak istememenin mantıklı bir tarafı yok artık bana göre arkadaşım.
Kusura bakma..

Merhabalar tekrar herkese.
Bu hafta isbaşı yaptığım için çok fırsat bulamıyorum foruma bakmak için.

Dün msj attı haftasonu uğrayamadığını ama uygun olursa haftaiçi ugramak istediğini yazmış. Gündüz ya da akşam nasıl uygun olursa demiş. Bende aksam evde bulunduğum bir vakti tercih edeceğimi yazdım. Henuz baska bir haber yok.. olursa aktaracağım. :) Ama gecen haftaya nazaran cok daha iyi oldugumu soylemeliyim.. kafam daha rahat ve fikirlerim net. Onu istemedigimi daha iyi anliyorum.. gelse de ben ben olamam bunca kırgınlık üstüne.. en iyisi böyle..

belli bir süre daha geçsin çok daha iyi olacaksın canım bence deger vermeyen bırıyle yasamaktan daha zor olamaz bence hiç bir sey elinden geleni yapmışsın onun için şimdi kendin için yapma sırası.

belli bir süre daha geçsin çok daha iyi olacaksın canım bence deger vermeyen bırıyle yasamaktan daha zor olamaz bence hiç bir sey elinden geleni yapmışsın onun için şimdi kendin için yapma sırası.
Haklisin, yari sancili halde yasamaktansa bi sure daha cekeceksem cekip bu fasli kapatmak en mantiklisi.. cabuk toparlandigimi dusunuyorum zaten. Daha da kolay gecer sonrasi..

şu yaşadıklarınızı bende beni aldatan kişiliksizle devam etseydim evlilik gibi bir aptallık yapsaydım yaşardım.Çok dikkatli okudum ve nedense sanki ben yaşamışım gibi hissettim.Hemen hemen benzer şeyler yaşadığımızdan ötürü olsa gerek.Canım onu en iyi sen tanırsın ama benim şahsi düşünceme göre seni sevmiyor.Demişsin ya gözleri doldu diye..Aynısını bu durumun bende yaşadım ama inan beni sevmiyordu bende seviyor diye düşünmüştüm.Öyle inanmak istiyorsun çünkü sen seviyorsun onu.Kafasında bitirmiş o.En iyi kararı sen vereceksin ama kendini o şaşkaloz için sakın hırpalama.O seni kaybettiği için üzülsün asıl.Sen çok değerlisin unutma.Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun.

Siz kisilik olarak nasil birisiniz?
Esinize göre biraz daha mi baskin karakterli?
Siniriniz onu yipratmistir, inanirim.
Ama bu kadar cabuk pes etmese keske.
Biraz daha zaman verelim birbirimize, pisman olursan geri dönüsü olmaz de.
Seviyorsun belli ki. Süre iste son kez. Yok derse birak gitsin. Daha fazla israr etme.

şu yaşadıklarınızı bende beni aldatan kişiliksizle devam etseydim evlilik gibi bir aptallık yapsaydım yaşardım.Çok dikkatli okudum ve nedense sanki ben yaşamışım gibi hissettim.Hemen hemen benzer şeyler yaşadığımızdan ötürü olsa gerek.Canım onu en iyi sen tanırsın ama benim şahsi düşünceme göre seni sevmiyor.Demişsin ya gözleri doldu diye..Aynısını bu durumun bende yaşadım ama inan beni sevmiyordu bende seviyor diye düşünmüştüm.Öyle inanmak istiyorsun çünkü sen seviyorsun onu.Kafasında bitirmiş o.En iyi kararı sen vereceksin ama kendini o şaşkaloz için sakın hırpalama.O seni kaybettiği için üzülsün asıl.Sen çok değerlisin unutma.Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun.
Canim iyi dileklerin icin sagol.. gecen hafta farkli bir duygu yogunlugundaydim. Onun da verdigi duygusallikla oyle dusunmus olabilirim.. ama su an sor kesinlikle seninle ayni fikirdeyim. Seven insan bu kadar cabuk pes etmez.. ediyosa zaten layik degildir, vakit kaybetmeye gerek yok. Hataydi der gecerim..

Siz kisilik olarak nasil birisiniz?
Esinize göre biraz daha mi baskin karakterli?
Siniriniz onu yipratmistir, inanirim.
Ama bu kadar cabuk pes etmese keske.
Biraz daha zaman verelim birbirimize, pisman olursan geri dönüsü olmaz de.
Seviyorsun belli ki. Süre iste son kez. Yok derse birak gitsin. Daha fazla israr etme.
Ona nazaran baskin ve guclu bir karakterdeyim. Zaten benden cok delikanlisin diye sikayetciydi bu durumdan.. hicbi zaman cit kirildim degildim, olamam da. Net ve ne istedigini bilen bir insanin role ya da entrikaya ihtiyaci yoktur.

Iletisim kurup boyle bir talepte bulunmak cok anlamsiz artik. Zamansa fazlasiyla tanidik. Yurutmek icin 2 tarafinda istekli olmasi lazim. Artik ne ona guvenebilirim ne de o istegi kendimde yaratabilirim..

X