lütfen ablalarım cevaplarınızı bekliyorum :(

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
bu konu hakkında binlerce orum ve konu okudumama tatmin olamadım..
daha önce 1 ay önce yaklaşık gebelik belirtisi nedeniyle handa test yapım 0.100 çıktı. bu ay adetim 2 günöne gecerek geldi. ilk gün aşırı ağrılı oldu hatta işteydim dayanamadım mazajik içtim. ama çok az bir kanama geldi. (rengi koyu, gün boyunca baksanız bir pedin 4 te 1 kullandımdiyebilirim.) :44:
2. gün ağrım azalmıştı ve yineçok az oldum. böyle ortalama 3 gün oldum ama toplam kanamayı pedle düşünürsek 1 tane bile etmedi. normalde adet günüm her ay düzenliolarak 5 gün dolu dolukanma iel olur. ortalama bitimiyle 7 gün sürer.)

acaba üstüne görmüş olabilirmiyim. şimdi kanda gebelik baktrmaya hayal kırıklıgına ıgrarım die koruyorum.
bu belirtileri yaşayıp hamiş kalan varmı
ne olur cevaplarınızı esirgemeyin...

Bu konu hakkında sanırım hiçbirimiz net bir cevap veremeyiz..
Eğer şüphen varsa kan testini yaptırmalısın bence..
Ya da acaba içtiğin ilaç etkilemiş olabilir mi reglini?

bilmiyorum canım..
ama yorumun için tşk ederim. çok saol. korksamda uzulmekten test yapıcam.. bakalım ne olacak meraktan ölecegim .

bilmiyorum canım..
ama yorumun için tşk ederim. çok saol. korksamda uzulmekten test yapıcam.. bakalım ne olacak meraktan ölecegim .

canım benim herşeyin hayırlısı allahım gönlümüze göre versin..

test yap derim hep şüphelerden kurutulursun... iyi haberilerinizi bekliyoruz.

üzme kendini...

Evet en mantıklısı test..
Umarım sonuç beklentileriniz doğrultusunda çıkar

ne bilimişte insan yapısında var istiyor ve ümit ediyor...
bi bakıyor sonra hayal kırıklıgı..
hepimizde oluyor nasip işte... beklee beklleee en doğru zaman da gel...:79:

canım son 2 aydır bu sekildeanormalleştikanamalarım.o yuzden bişüphe gecen ay test yaptım( 04.12.2010 da ) bu ayda aynı oldu bilemiyorumkii

majezik içtiğin için olabilir canım

hmmm bide canım benimannemlerde benim annemde dahil olmaküzere üstüne göreme denilen olayla hamiş kalınmış bende tedirgin oluyorumhaliyle..... suan belimde bacaklarımde çok ağrı var sankibiton yuk tasımıscasına yakındarda florance n.hast var gidip bi test yapcam ama nette o hast. de yapılan geblik testlerinin yanlışçıktıgına dair çok yorum var kafamkarıstı. adaha önce acıbdem den aypmıştım.

canım meraba ben defne yazdıkların hakkında şunu söyleyebilirim üstüne görmüş olabilirsin bir iki gün bekle sonra gidip kan testi yaptır bence hamilelikle ilgili başka belirtiler var mı mesela mide bulantısı gibi baş dönmesi varsa mutlaka test yaptır hamile olabilirsin allah hayırlısını versin inşallah olur canım

canım gittimkanda baktırdım acıbadem hast.sinde 0.100 cıktı. ama bu aralar iştahım baya acıldı aynada karnımın büyüdüğünü düşünüp kendimi izlerken bluyorum:44:
kanda üstüne görme çıkmazmıydıki bilgin varmı canım :18:

Canım üstüne görme çok az leke şeklinde, kan kırmızısı değilde daha açık renkli oluyor diye biliyorum. Senin çok ağrılı ve az olduysan test yaptırmak yerine mutlaka doktora git..

Canım üstüne görme çok az leke şeklinde, kan kırmızısı değilde daha açık renkli oluyor diye biliyorum. Senin çok ağrılı ve az olduysan test yaptırmak yerine mutlaka doktora git..

canım cevabın için saol üstte acıkladım.bununla ilgili fikri n varmı acaba:26:

canım bende hamile olduğumu bilmiyodum.ama şundan çok eminim göğüslerimde aşırı hassasiyet vardı.çamaşırım sıkıyo zannedip eve gelir gelmez çamaşırımı fırlatıp atıyodum.bencede diğer belirtiler var mı buna bi bak.kan testi günden güne farklılık gösterir.inşallah allah kalbine göre versin canım.

canım bilmiyorum , kafam çok karıştı..
kanda nedençıkmadı ki acaba?
yoksa ben hüsnü kuruntu mu oldum:96:
acaba ultrasyona mı girsem ..
üstüne görsem de hormonlar yükselmezmiy di ki off offff :2:

Majezikin etkisiyle az görmüş olabilirsin canım, gebe olsaydın bu kadar kanaman olmazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…