Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Kimse ilgilenmiyor mu konuyla arkadaşlar ben de bilgi almak istiyorum kimse mesajlara geri dönmüyor. Bir el atın lütfen rica ediyorum
Lumineyes, New Color Iris ve Brightocular BILGILENDIRME başlığında aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz..

arkadaşlar gözlerim 2 derece miyop ve düzenli aralıklarla doktora giderim ve hangi doktora denk geldiysem hiç birisi bırakın lens takmayı, gözünü çizdirmez, dikkat edin sorunu olanlar hep gözlük kullanır. Göz gerçekten çok önemli bir organ, bilim adamları birşeyler üretiyorlar saygı duyuyoruz, iyiki varlar ama bu denli önemli bir organın yeni buluşu bana göre illaki bir test zaman süresine bağlanmalı. yaptırırsınız ilk 5 sene bir şey olmaz ama sonrası 5 senenin garantisini kimse veremez. estetik operasyonların sonuna kadar arkasındayım, illaki gerek ve ihtiyaç varsa yapılmalı ama göz renginin değiştirilmesi, göz doktorları lens dahi kullanmazken bana biraz tehlikeli geldi. ay annem gibi konuştum:=)))) kusura bakmayın ama bir de bu açıdan düşünmenizi istedim o kadar

guney amerikada baslamis stroma medical bir ila iki yil icinde amerikada onay alirsa baslicak cnn internationalde okudum neweyeslaserse ispanyadaki versiyonu ve de mavi goz garantisi yok yesil ya da koyu mavi oluyor sonucu bilgilerim bu kadar saygilar dd

ver gazı ver gazı...

arkadaşlar melis hanımın paylaştığı hiçbir bilgiye lütfen inanmayın..kendisinin emrah koç tan nasıl bir çıkarı var, yada emrah koç ile nasıl bir hukuku var bilmiyorum ama ben bu olayı çok detaylı ve derinlemesine araştırdım..
1. emrah koç tıp fakültesi mezunu bir doktor değildir.sahtekardır.
2.lazerle göz rengi değiştirme operasyonu henüz türkiyede yasal değildir yasaktır.bu bilgiyede bizzat sağlık bakanklığının içinde çalışsan bir yakınım aracılığıyla ulaşmış bulunuyorum
3.şu an ismini vermiyorum bir türk dr türkiye dünya göz hastahanelerine mensup,bu yöntemi türkiyeye getirmek için amerikada gerekli çalışmalar içerisindedir..
4.henüz amerikada halk arasında uygulanmaya başlanmış bir işlem değildir.
5.emrah koç vatan şaşmazı arkasına almış bir medya soytarısıdır.biçok platformda emrah koç a müşteri yönlendirmeye çalışan insancıklar var.lütfen çok dikkatli olunuz.sakın amerikadaki maaliyetin 3 misli paralar verip üzerine resmen dr bile olmayan biri tarafından gözlerinizden olmayınız.
6.hastahane ismi ve dr un kişisel bilgilerinin gizli tutulmasının gerçek sebebi yukarıda saydıklarımdır ve eminimki melis arkadasımda yukarıda saydıgım tüm gerceklerden haberdardır...herkese umutlarının sömürülüp duygularının oynanmayacagı insanlarla karşılaşabilecekleri umut ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum.sevgiler

Can'ım neler oldu Nasıl gidiyor ilk seansı yaptınız mı

Merhabalar evet basladim.ilk hafta doldu.tek kelimeyle sunu soyleyebilirim.Ayhan beyle 1 haftadir beraberiz.hayatim hastaliklarla gecti.Cok Dr gezdim cok Dr gordum.Dr lari iyi tanir cigerlerini bilirim neredeyse.Ayhan bey hayatimda tanidigim en harika Dr.kisiligi insanligi durustlugu verdigi guven kibarligi mutevaziligi iyi niyeti.inanin kelimelere sigmaz.emrah koc gibi on kelimesinden 9 u para degil.hatta paraya kiymet veren biri hic degil.oncelik sizin memnuniyetiniz ve sonuc alinacak olmadi para hep 2. Plan da.Ben hayatimda bu kadar mukemmel 1 dr hic gormedim.su anda bu platformda ayhan bey icin herhangi 1 cikarim oldugu icin yada bloger lik yaptigimi dusundugu icin bu kadar olumlu seyler soyledigimi dusunenler olabilir.ama inanin kesinlikle oyle degil.Ayhan beyi 1 kere gorup tanisip konusunca eminim hepiniz benimle ayni seyleri dusuneceksiniz.hepiniz seveceksiniz.gozume gelince henuz gozumun renginde acilma olmadi.Ayhan hocam da soyledi daha cok erken diye.ama kendisi mikroskopta gordugu renk pigmentlerinin ortaya cikmaya basladigi.benim gozlerim cok cok koyu renk oldugu icin acilmasi 4-5 ay alacak.hatta goz rengim koyu oldugu icin degil, siyah pigment hucrelerim hemen tekrar hucreler olusturdugu icin benim gozlerimin renginin degismesi epey zaman alacak.ama Dr umun soyledigine gore bu her koyu renkli de olan 1 durum degil.kimileri nin gozleri cok koyu renkli ama ilk 2 seans ta hemen sonuc alinabilecegi ortaya cikabiliyo.onumuzdeki hafta tekrar seans lara katilacagim.dolayisiyla ve
3 ay sonra tekrar 8 seansa katilacagim.dolayisiyla size fotograf atmam epey zaman alabilir.o kadar sabredebilecekmisiniz kizlarrrrrrr....bence bekleme ye degmez.eger istiyorsan iz benim gibi dogru adresi buldunuz bilesiniz.

Böyle bişeydemi var aman allahım. Ne gerek var ha koyu acık renk salığınızla oynamayın

sanırım bu topıktekı cogu ksının yası kucuk yada kandırılmaya musaıt bu lılely denen kışı resmen sızın sağlığınızla oynuyor arkadaşlar farkında degılsenız uyarıyım dedım yanı bukadar olur pes :))) emrah bey denen kısıyıde tanımam etmem onunda ayrı bır sahtekar oldu bellı lılely denen kısıde dıger doktor herkımse artık onun reklamını yapıyor burda ve sızden resım ıstememenızı bıkac ay surcegını gıdıp kendınızı kurbanlık koyun gıbı doktorun onune atmanızı tavsıye edıyo cok güldüm bıkac ay suruyomus bıde Allah akıl fıkır vrsın ne dıyım ınanan varsa kor olmaya hazır olsun cunku kobay olarak kullanılcak

ben bunu okuyunca aynen sizin gibi düsündüm gercekten yazik inananlara

Bende sizin hakkimdaki yorumunuzu okuyunca cok guldum.kimseyi kolunDan tutup zorla Dr un onune atmiyorumki yada zorla sagliklarina zarar verecek bisey yapyirmiyorum ki, insanlarin sagligiyla oynamis olayim.hahaha Dr un reklamini yapiyormusum o ayri 1 komedi zaten.piyasada bu konuda fazlasiyla sahtekar ve dolandirici varken durust guvenilir ve iyi niyetli 1 dr la karsilasmak ve bu konuyla ilgilenen insanlarin herhangi 1 sahtekarliga maruz kalmasina engel olmak icin oneride bulunmak tecrubesi paylasmak ne zamandan beri reklam cercevesine giriyo ???bu site insanlarin birbirine oneride bulunuyor tecrubelerin I paylasmalari icin var.kaldiramiyorsaniz gezinmezsiniz sitede. Ama pardon turkiyede insanlarin iyi niyeti unuttugunu unutmusum Ben.yanlis anlasilabilecegimi dusunemedim.bu konuda gercekten hataliyim.bunu kabul ediyorum. Ha bikac ay icinde goz rengimin degisecegi meselesine gelince, bunun diger 1 sebebi,1 ay sonra yapilmasi gereken seanslar a londrada okulumdan izin alamayacagim ve okulum 3 ay sonra bitecegi icin ancak 3 ay sonra seanslar a gelebilecegim icindir.size bu mesele nin dogrulugunu aciklamak zorunda degilim.zaten bizzat yasadigim ve paylastigim tecrubemden insanlarin sagligiyla oynamak gibi sonuclari cikaran 1 insana bisey anlatamazsiniz.eger londradan 1 ay sonra gelebilirsem daha kisa sure de gelemezsem en az 3-4 ay sonra resimleri yukleyecegim o zaman gorursunuz..fazla yoruma gerek yok

Canım ben Ayhan Başoğlu'na ulaşmaya çalştm ama çalıştığı hastane baka bir sağlık grubuna devredilmiş o da ordan ayrılmış bizde bilgisi yok dediler. Sen Nasıl ulaştın foto filan gönderblr misin mail adresi versm?

Sakın ama sakın türkiyede yaptırmayın bunu,imkanı olan varsa abd ye gidip deneyebilir ama yine de uzun vade risklerini göze alarak..

Sakın ama sakın türkiyede yaptırmayın bunu,imkanı olan varsa abd ye gidip deneyebilir ama yine de uzun vade risklerini göze alarak..
Cnm haklısın insan risk almaya korkuyor böylesine önemli bir konuda ama ABD'de de daha deneme aşamasında. 2015in sonlarına doğru halka açılcak diyoladı ama hnüz bişiy yok ortada snrm. Lilyely eğer Ayhan beyle güzel sonuç alırsa bende gidip görüşmk istiyorm

canım ben sana bir mesaj attım ayhan hoca ile ilgili detaylar vs yazan aldınmı ?

yaptr merhaba lazerle göz rengi değiştirme işlemini yaptırdınızmı ? ben başka 1 dr a çok uygun fiata yaptırdım ve çok memnun kaldım

ben sadece bi göz attim hepsini okumadim yani. ama bu sadece lumineyes-lazerinin glokom hastaligini yol acmiyacagina dair bi arastirma sonucu :)
ben lazer ile göz rengi değiştirme operasyonuna türkiyede başka 1 dr ile daha uygun fiata başladım ve çok iyi gidiyoruz..siz ne yaptınız ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…