Göz Makyajı Ltfen iyi bir ka kalemi nerin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

krizantem2169

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
46
0
42
arkadaşlar kaşlarım çok seyrek olduğu için kaş kalemi kullanmak istiyorum.. kullanıp memnun olduğunuz bir marka varmı?

canım bence kesinlikle kaş kalemi yerine far kullan. ıslatarak sürersen yapışıyor ve çok doğal duruyor. zaten bi çok makyözde far kullanır. ama illa bi kalem markası istiyosan cecilin güzeldi kaş kalemi. ama bence kaş rengine uygun bir göz kalemi alıp aynısıyla boyayabiirsin. çünkü kaş kalemleri özellikle kahve tonları bakır gibi duruyor. ben kahve farla boyuyorum millet ne güzel kaşların var diyo

farı fırçaylamı sürüyorsun.
ben esmer tenliyim ve saçlarımda siyah acaba hangi renk far kullansam iyi olur..
:uhm:

Son düzenleme:
aynı dertten ben de muzdaribim..
farı nasıl sürüyoruz kaşımıza ve bir de hangi rengi tercih etmeliyizsengözlerimebaksanab

bayanlar bn kozmetikciyim teracotta farlar var önce ondan alıoruz sonra aplikatörü ıslatıp suyunu sıkıp fara dokundurup kaşımıza sürüyoruz daha doğal durura.s

selam arkadaşlar.kuaför malzemeleri satan dükkanlarda CLAUDIO EYEBROW markalı kaş kalemi var.çok güzel.annem kullanıyor ve çok memnun.arkasında far fırçası da bulunuyor.böylece kalemi sürüp,fırçayla dağıtıyorsunuz ve doğal bir hal kazanıyor kaşlarınız.numarasını da yazayım 1D6

ben m.a.c.İn kaş farını ve kaş fırçasını kullanıyorum ve çok memnunum.hem kaş farının içinde birde açık tonda renk var o da kaş altı için kullanılıyor aydınlık vermek amacıyla.ayrıca çok kalıcıöyle kolay kolay çıkmıyor.eğer hem far hemde far fırçası almak istemiyorum diyorsan yine m.a.c.in kaş için rimeli var onuda deniyebilirsin

arkadaşlar özür dilerim geç cvp veriyorum ama benim kahve tonlarında far setim vardı koyu rengi ile kaşlarımı açık tonu ile altına süryorum çok güzel oluyor. ben fırça ile sürüyorum canım çok doğal duruyor:içelim: önce kaşımı ters tarıyorum sonra aralara fırça ile sürüyorum öyle çok kaliteli olamsına gerek yok fırçanın. siyah değilde koyu kahve ile boyasan daha doğal durur canım yada siyah göz kalemi varya ona sürüp fırçanın ucunu öle de boyayabilirsin

Son düzenleme:
kızlar size süper bi fikir hemde akma dağılma olayıda yok
ben yıllardır onu yapıyorum
bildiğiniz 2b resim kalemleri varya faber castelin bilmemneyin
onunla boyayın kaşlarınızı başta belki zorlanırsınız sürerken ama sürünce fevkalede duruyor aklınızda bulunsun denemek isteyenler yalnız çok sert sürmeyin derinizi acıtmayınn

bunu lisede resim hocamız da söylemiştisırnaşık şey resim kalemlerini gösteriyordu demiştiki bunların bilmem şu numarası resmen kömür gibidir alıp kullanın göz kalemi yerine demişti

bunu lisede resim hocamız da söylemiştisırnaşık şey resim kalemlerini gösteriyordu demiştiki bunların bilmem şu numarası resmen kömür gibidir alıp kullanın göz kalemi yerine demişti

canım göz için ben demedim sonra bişiy olur benden bilirsiniz kaşlar için söylüyorum ama kesinlikle tavsiye ederim

Ben kaşlarım için Carla nın kaş farını kullanıyorum çeşitli renkleride var içinden kaşa sürmek için aplicatör ve kaş için iki adet şekil çıkıyor kaşların üzerine koyuyorsun ona göre farı sürüyorsun ama zor oluyor ben onlarla yapmıyorum ayrıca aplikatörü de kullanmıyorum ben ahşap boyamada kullandığım fırçalardan bir tane aldım ucu kesik olan onu kullanıyorum tavsiye ederim ofırçayla sürün çok güzel sürülüyor ikisini fotoğrafınıda çektim bakın inceleyin sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
ben kajalın kaş kalemini kullanıyordum. şimdi, golden rose ınkini aldım o da güzel. benim kaşlarım çok açık kumral. kalemin rengi de bej , çok çok açık sütlü kahve bir ton.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bugün aldım gabrini kaş kalemiiii süper ya azcık srdüm kapkara oldu kaşlarım ve şeklide dha güzel olduu 3.500 tl şiddetle tavsiye ederimm

kızlar ben ALIX AVIEN in kini aldım geçenlerde vee harika bi tarafında fırçası var satan kız akma da yapmıyor dedi ve çok doğal duruyor boyamışssın gibi durmuyor kaşlarım istediğim gibi olana kadar vaz geçilmeziimm hihoyyyt

cnm bn normalde kullanmıorum ama merak edip golden rose almıştım..hiç memnun kalmadım söleyeyim de alıcaksan ondan alma bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…