Göz Makyajı Ltfen iyi bir ka kalemi nerin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Mrb.lancomenin kaş kalemi suya da dayanıklı mı acaba?Tşkkrler.

ben BEYU marka kaş kalemi kullanıyorum, açık kahverengi renginde ve arkası fırçalı olanlardan... Çok ama çok memnunum, 6 aydan fazla da dayanıyor bana..

Ben kesinlikle ''avon-jullian dempsey '' i öneriyorum.Kesinlikle harika ve çok doğal duruyor.Balmumu içerikli.istediğim şekli veriyorum azıcık taşırsam bile .Fiyatı da 9.40 tl.

Clinique'in instant lift for eyebrows diye kaş kalemi türünde bi ürünü var sarı ,kahve,siyah tonlarının hepsi var çok doğal görünüyo ama sanki biraz pahalı internetteki satış fiyatı 50 tl civarında hiç gidip bakmadım açıkçası.. almayı düşünüyorum fiyat bi kaş kalemi için fazla mı sizce?

kızlar geçmiş sayfalarda bahsedilmiş. benim arkadaşlarımdan kullananlar varmış meğer, onlar önerdi 2b felan oluyor ya resim kalemleri. çok güzel ve doğal oluyormuş. yarın alıp deniycem ben de.

Ben flormar gibi bi kaç markanınkini kullandım ama hemen siliniyor. Şimdi pastelin kullanıyorum. Kullandıklarımın içinde en iyisi bana göre.koyu kaşla uyum sağlıyor.Fiyatıda 10 tl

vay be cidden mi bi deniyim bakimm

inanmıyorummm

2b kalemlerden yani kurşun kalem denedimmm sonuç çok doğal ve süper şipşak hemencik doğal kaşlarrr.............

paylaşan arkadaşa teşekkürler

Kesinlikle katılıyorum.Bende Cecile, flourmar, avon gibi birçok ürün denedim..En iyisi pastel..Sıcakta bile dayanıyor..Hem de çok doğal..Yani bu üründen gerçekten memnunum kızlar..

kızlar bende 2b resim kalemi kullanıyorum çok doğal ve kaşlarımın görüntüsü harikaaa oluyor :)))

bu yöntem bana gerçekten çok mantıklı geldı :)

cunku kaş kalemlerı cidden kendını cok bellı edıyor .

mısal ben sıyah saclıyım kaslarımda sıyah .

ama saclarım kadar simsiyah degıl .ee ben sımdı kaslarıma

sıyah kalemle boyasam cok egretı durur ,kezban gıbı olurum

acık renk kahve gıbı kalem sursem bu sefer koyu olan kas rengımı

acmıs olurum yine olmaz .farı cok tavsıye edıyorlar ama bana

gore far olayı cıdden rısklı .cunku fırcanın ucu ufacıkda olsa kaştan

taştıgında fecı oluyor .silmeye kalksan bıle resmen o kaşın etrafında

bır hat olusuyor .en ıyısı 2b resim kalemi sanırım

kaş kalemini son 1 aydır bende kullanıyorum çünkü saçlarım simsiyah kaşlarım açık kalıyor yanında kumralım normalde çünkü..flormarın aldım cok memnunum henüz kimse kaşlarını boyuyor musun diye sormadı tam tersi 'kaşlarının şekli çok güzel' diyenler oldu..ben hafif sürüyorum sonra parmağımla dağıtıyorum baya hiç belli olmuyor :)

Claudio kaş kalemi kullaıyorum,kaşlarımın şekli güzel fakat seyrek kumralım kaşlarımda tabikide kimse bugüne kadarboya olduğunu anlamadı ,diğer markaların ki çok bariz belli oluyor ,özellikle kumral ve kahve tonları çok iyi bence

Dünyanın en iyi kaş kalemi şudur:

Kahverengi, açık kahve, koyu kahve, kızıl, gri, siyah... Farlarınız olduğu müddetçe, kesik uçlu kaş fırçası ile istediğiniz rengi kaşlarınıza verebilirsiniz.
Muhakkak kahve farı vardır herkesin. Kesik uçlu fırçayı hafifçe dokundurun, kaşlarınıza şekil verin. İsterseniz, farın kalıcı olması için conceiler ya da eye primer da sürebilirsiniz.

Kalemden daha iyi, üstelik kaşları da dökmez.

uzun bir dönem mac kaş farı ve kesik uçlu kaş fırçası kullandım. kaşlarım açık renk, açık kahveyle şekil veriyorum.
bir süredir yaptığım bakımlar sayesinde kaşlarım eskisi kadar seyrek değil, uzayabiliyor en azından.. şimdi essence açık kahverengi kaş kalemini kullanıyorum.

kurşun kalemde kurşun yok.Sadece grafit yani Karbonun bir hali var. :)

kızlar 2b resim kalemi kullananlar fotoğraf ekleseler keske nasıl duruyor görsek
Birde benim bildiğim bu kalemlerle karakalem çalışması yapılıyor haliyle kömür gibi durmuyor mu bununla boyayınca???
Benim kaşlarım siyah değil ama seyrek bende flormarın 403 nosunu aldım ama çok koyu duruyor sanki!

canım sana nekadar dua etsem azdır, harikasın !!! çok seyrek ve kalın olmayan kaşlarım wardı ama sayende doğal ve kalın kaşlara sahip oldum, ayrıca bu mükmmel buluşunu saçlarımdada denedim:) nasıl mı? ben atkuyruğu yaptığımda alnımın iki yan tarafı, orda saçlarım az olduğundan çok kötü duruodu, we o görüntüyü yanları açılmış gibi duran saçı hiç sewmiordum ama 2b tekniğini orayada uyguladım, sonuç mu? bi harika :)) hani şu topikler warya onun görevini gördü resmen,hem acısız hem ucuz, tekrar teşekkürler her nekadr geç görsemde yazıyı herkese benden de tawsiye edilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…