Göz Makyajı Ltfen iyi bir ka kalemi nerin

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar size süper bi fikir hemde akma dağılma olayıda yok
ben yıllardır onu yapıyorum
bildiğiniz 2b resim kalemleri varya faber castelin bilmemneyin
onunla boyayın kaşlarınızı başta belki zorlanırsınız sürerken ama sürünce fevkalede duruyor aklınızda bulunsun denemek isteyenler yalnız çok sert sürmeyin derinizi acıtmayınn
bende aradigim seyi sonunda sizin sayenizde buldum cok tesekkurler ceylan83 :sm_cool:

artik kaslarim dogal ve duzenli gorunuyor :1hug:

maxfactor waterproof kapaginda taraklisi olani tawsiye ederimm ben onu kullaniyorum..

onunla boyayın kaşlarınızı başta belki zorlanırsınız sürerken ama sürünce fevkalede duruyor aklınızda bulunsun denemek isteyenler yalnız çok sert sürmeyin derinizi acıtmayınn

sana katılıyorum arkadaşım bende çoook sürdüm

kaşşızım ben de. saçlarımı açık karamele boyadım kahve kaş kalemim koyu geldi. ne almalıyııım

kızlar adı üstünde "kurşun" kalem. kurşun vücuttan uzak tutulması gereken zararlı bir element. değil ki gözünüz veya kaşınız için kullanıyorsunuz.Naçizane tavsiyem kullanmayın derim. En azından önermeyin.. :eek:lmaz:

ben mac marka powerpoint waterproof göz kalemini kullanıyorum dağılma yok, suya dayanıklı... az sürüyorum zaten güzel duruyor.

maxfactorun kaş kalemi cok güzel,
kaç çeşidi var bilmiyorum ama benimkinin kapağında fırça var.
hiç dağılma bulaşma yapmıyo ve acayip doğal duruyo

kızlar bnde bşy sormak istyrm bnmde kaslarm koyu saclarmda kahveye boyattm renk biraz daha acık renk dursun istyrm szce ne renk kullanmalym kas kalemimi yoksa farmı kullanmmalym ne önerrsnz

şimdiye kadar kullandığım kaş kalemlerini memnuniyet sırasına göre öneriyorum:

benefit kaş seti
clarins kaş kalemi
chanel kaş kalemi
dior kaş kalemi
max factor kaş kalemi
cecile kaş kalemi

kıslar bu kaş boyama konusunda bende sıkıntılıyım yıllardır dayımın hacdan getirdiği kalemlerim vardı onları kullanıyordum kaş rengimle çok uyumluydu ama artık bitmek üzereler ve yeni bir yol bulmalıyım :KK43:( benim kaşlarımın uç kısımları aşırı seyrek :KK43:((

Eklentiler

• $GÖZ.jpg
    $GÖZ.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 122
  • $SDC106377.jpg
    $SDC106377.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 157
cnm bu 2B dediğin kalemler ressamların kara kalem çalışması yaptığı kalemlerden bahsediyorsun sanırım? ben birgün kuaföre kaşımı aldırmaya gtmiştım kaşımı aldıktan snra kalemle aralarını doldurdu ben kalemi cok begendım markasını sordum dedıkı kırtasıyede satılan kara kalem olarak gecen resım kalemı dedi çok güzeldi dagılmıyor hiç ve dogal duruyorr ama o kalemın tonları varmıdır? acık koyu gbi

kızlar kuluk pamuğunu hafif ıslatın ucunu göz kalemiyle boyayın ve sürün diğer tarafıylada güzeltme yapın acayip doğal ve güzel duruyo

Claudio marka(aysan kozmetik)waterproof kaş kalemini tavsiye edebilirim. arkasında sürdükten sonra dağıtmak için fırçamsı bi şeyi var. ayrıca kumrallar için bir sürü kahverengi çeşidi var. her markada bu kadar kahve olmuyor. aşırı sıcaklarda kullanmadım henüz ama şimdiye kadar akma falan olmadı ki cildim çok yağlıdır. yüzünüze sürdüğünüz nemlendiriciyi kaşınıza da sürerseniz kaş kalemi sürmeden önce daha rahat boyanıyor.

Kızlar bana önerebileceğiniz kaş farı varmı,kalem flormarınkınden kullanmıstık çok çirkin duruyo diye kullanmıyorum,kuaforde makyajdan sonra kaş farı sürmşlerdi o gün bu gündür istiyorum ama hangi marka nerede bulabilirim bilmiyorum.help me

bende yarın almayı düşünüyorum.kaş kalemi mi kaş farı mı tercih edersinz.ilk kez kullanıcm.benim kaşlarım alınmadığnda gerçekten kalınlar.ama çok seyrekler.bldğiniz beyaz gibi.bende ondan dolayı çok inceltmiyorum.bi arkdaşım kaşlarını inceltmen daha iyi olur dedi kaş kalemi için yani.napmalıyım.çok abartılı durmaz dğlmi? kumralım.kahvrengi tonlarından mı başlıym?

X