Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Loreal True Match fondöten kullananlar

asevda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2011
202
0
Arkadaşlar dün bende max factor fondöten almak için gittim ancak loreal de indirim olunca onu aldım.daha önce kullanan varmı?memnun kaldınız mı?

bende var gerektiği zamanlarda kullanıyorum baya güzel kapatma özelliği dokusu da normalde pek fondöten kullanan biri değilim ama bu güzel

lorealdeki indirim hala devam ediyor mu acaba? ben yıllardır kullanıyorum çok doğal hafif ve kusurları kapatıyor ben çok memnunum.

lorealdeki indirim hala devam ediyor mu acaba? ben yıllardır kullanıyorum çok doğal hafif ve kusurları kapatıyor ben çok memnunum.

ya bu tek ürün kaldıgı için indirime koymuşlardı diğer ürünlerinde yoktu hatta tek bu bnm aldıgım tonda fondotenden 3 tane vardı tonları bile yok neyseki tenime uydu bir ton açık olsaydı daha ii olurdu ama olsun :)

Lorealin True Match serisi mineralliymiş cildi hassas olan biri olarak almak istedim ama kullanan pek kimse göremedm burda :44:

ben de kullanıyorum ve çok memnunum.ciltte hiçbir şey yokmuş gibi duruyor.başka fondötenlerle yüzümde küçük sivilceler oluşuyordu bunula cildim ipek gibi.çok güzel.sadece dayanıklığı az.yani öyle saatlerce durmuyor ...

belki makyaj altı bazı ve fixatörle kalıcı hale getirilebilir..

ben neredeyse ilk çıktığından beri yani 6 yıldır sadece loreal true match pudra ve fondoten kullanırım,değişik çok sey denedim ama hepsi maske gibi oldu,yüzünüzde aşırı sivilceler yada çukurlar yoksa öneririm,çok doğal duruyo günlük olarak pudra gece dışarı çıktığımda fondoten üzerine pudra gayet yeterli hemde kimse yüzümde pudra olduğunu anlamıyor

çok açık tenli olduğum için tenime en yakın ürün olarak almıştım ve uzun süre kullandım ancak cildi kuru olanlara tavsiyem yağlı bir fon oluşturduktan sonra kullanmaları.aksi halde su bazlı olduğundan pul pul bi görünüme sebep olabiliyor

hem çok hassas hem de yağlı cilt yapım var en açık tonu bana çok iyi geliyor kapatıcılığı güzel ve ciltte doğal duruyor mineralli oldugu için de maske etkisi yaratmıyor.

bende reyonda çalışan kızın gazıyla aldım ama aldıktan sonra pişman oldum keşke almasaydım,bildiğim fondoteni alsaydım diye(maybellıne)ancak eve gelip makyaj yapınca kesinlikle bayıldım,iyikide almışım çok beğendim,sanırım mineralli olmasıda cezbetti beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…