Bisküvi - Kurabiye Tarifi Lokmalık Kurabiye- Sütaş Tereyağı Sponsorluğunda

3nity yarina misafirim var bu tarif de dikkatimi cekmisti aksam yapmak istiyorum ama tereyağ yerine margarin kullansam sence nasil.olur? Hic oyle denediniz mi?

@Samsonn
bak mesela ben bundan oturur 1 tabak dolusu yerım

Nisaa eskiden di onlar. Artık istesen de yiyebileceğini sanmam. En son ne zaman ağzına unlu bişey koydun, söyle herkes duysun.

Ya bu kurabiye yarışması akla zarar. Bak yine gördüm yine canım çekti

7 ay oldu ben gırıp gırıp tek tek kurabıyelere baktım baktıgım yetmedı senıde dahıl ettım kokusu burnuma gelınce

Çekmee beni böyle yerlere Nisaaa. 7 ay irademe sahip olmam mümkün mü senin gibi. Daha 2. gün dolapdaki aşureye gözüm kaydıı.

Neyse, Turuncunun topiğini de işgal ettim.

Az baskı yapın bir dahaki yarışma diyet bir şeyler olsun :))

3nity yarina misafirim var bu tarif de dikkatimi cekmisti aksam yapmak istiyorum ama tereyağ yerine margarin kullansam sence nasil.olur? Hic oyle denediniz mi?

Hiç margarin kullanmadığım için fikrim Yok maalesef
Ama margarin yerine tereyağı kullanınca oluyor, sıkıntı olacağını düşünmüyorum o yüzden.

Afiyet olsun, ellerinize sağlık sizin de :)
Çocuklar için ekstra iyi, Benim oğlan gidip gelip ağzına atıyor masada buldukça :) dökmeden temiz iş :))

çok güzel olmuş canım ellerine sağlık başarılar dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…