Bisküvi - Kurabiye Tarifi Lokmalık Kurabiye- Sütaş Tereyağı Sponsorluğunda

Ellerine sağlık canım güzel ve baya bereketli bir tarif olmuş fıstık ezmelisi de güzel olur kesin

Çok nefis görünüyor. Hem lokmalık boyutta olması, hem 3 çeşit hem de margarin yerine tereyağı. Tam yemelik

1 fincan kahvenin yanına kaç tane yediniz, itiraf edin Ben en az 6 yerdim bundan

Ellerine sağlık canım güzel ve baya bereketli bir tarif olmuş fıstık ezmelisi de güzel olur kesin

Fıstık ezmelisini denemedim ama toz yeşil fıstıklı annem yapıyor :) o da renk oluyor yeşil yeşil gayet güzel :)

Çok nefis görünüyor. Hem lokmalık boyutta olması, hem 3 çeşit hem de margarin yerine tereyağı. Tam yemelik

1 fincan kahvenin yanına kaç tane yediniz, itiraf edin Ben en az 6 yerdim bundan

Bir fincan kahve ile 3 gidiyor ama 1 fincan kahveden ziyade devasa kupa bir cay ile dolandığım için bütün gün, 6-8 gidiyor :))

ellerinize sağlık.
yalnız ismiyle çok uygun hakkaten tek lokmalık kurabiye

Yaptım bile çok güzel oldu.

Teşekkürler tarif için :)

ellerinize sağlık.
yalnız ismiyle çok uygun hakkaten tek lokmalık kurabiye

Elimde kurabiye dağılmasından bıkanların tarifi :))

Eki Görüntüle 2195118

Yaptım bile çok güzel oldu.

Teşekkürler tarif için :)

Aaa çok sevindim beğendiğine :)
Tarifinin denenmesi ayrı bir güzel oluyormuş, teşekkür ederim :)

Ellerine saglik basarilar dilerim çok hos gorunuyorlar.

Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Elimde kurabiye dağılmasından bıkanların tarifi :))

Aaa çok sevindim beğendiğine :)
Tarifinin denenmesi ayrı bir güzel oluyormuş, teşekkür ederim :)

Teşekkürler :)
Rica ederim :)

Nisaa eskiden di onlar. Artık istesen de yiyebileceğini sanmam. En son ne zaman ağzına unlu bişey koydun, söyle herkes duysun.

Ya bu kurabiye yarışması akla zarar. Bak yine gördüm yine canım çekti
7 ay oldu ben gırıp gırıp tek tek kurabıyelere baktım baktıgım yetmedı senıde dahıl ettım kokusu burnuma gelınce

7 ay oldu ben gırıp gırıp tek tek kurabıyelere baktım baktıgım yetmedı senıde dahıl ettım kokusu burnuma gelınce
Çekmee beni böyle yerlere Nisaaa. 7 ay irademe sahip olmam mümkün mü senin gibi. Daha 2. gün dolapdaki aşureye gözüm kaydıı.

Neyse, Turuncunun topiğini de işgal ettim.

Çok begendik. Çocuklar bayıldı. :)
Tam aradığım pratik, tek seferde çok çeşit ve tereyağlı tarif. Şeker de çok yok. Tam bizlik. Bir dahakine iki ölçü yapacağım İnşallah.. Ellerinize, emeğinize sağlık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…