Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece çocuk gürültüsü değil bu ve yaz diye çocuk diye sorumsuz ebeveynlerininde extra gürültüsünü tüm yaz çekmek zorunda değilim

Bende insanım

Tam sizin mantığa göre belirli saatlere göre herkes tepinsin fil gibi

Yahu az öz yorum yaparım şu sitede
Sizin uslubunuza karşılık yinede tavsiye niteliginde yorumlar yaptım
Belki bakış açınıza bi katkısı olur diye
Yazdığınıza bi bakın
Burada zırt pırt konu açacağınıza biraz kitap okuyun belki okuma anlamanız gelişir
Bikaç video izleyin insanlarla diyalog kurmada faydası olur

Ona yok buna yok
Amir eşinize soyleyinde bombos bir arazide bi ev yapsın size
Tek başınıza yaşayın siz sağ insanlar selamet

Yok çalışıyorum cart curt ikide bir
Güya hayatın içindesiniz aktif
Insan bu toplumun kalıplaşmış yaşamını hiçmi ögrenmez yahu

Ciddi problemleriniz var
Kapı komşusunun seslerine dikkat kesileceğinize bunların üstüne yoğunlaşın

Klimaya bile cevap ; gerek yok
Piş otur o zaman

Lojman hakkı 5 yıl olur genelde yada tayin çıkana kadar hanı vasıf diyorsun ya o vasfın belli ediyor oturma hakkını

Neyse ben bir kenarda merak edip durayim

Ya bir de ucuz etin yahnisi yavan olur. Uygun olsun diye lojmana taşınmak tercihtir ama full konfor bekleyemezsiniz.
Lojman değil de ucuz bir semtteki ev de olsaydı da belli dezavantajları olacaktı. Bir yer neden ucuz olur?
Ya şehre çok uzaktır ya mahalle tekinsizdir. Ya da ev bakımsızdır, sosyoekonomik düzeyi düşük olabilir. Bir de belli başlı sosyal problemleri vardır.
Şunu unutmayın huzur da parayla alınan bir şeydir.
Siz hem ucuz olsun hem de konfor sağlasın istiyorsunuz ama pratikte böyle bir şeyi bulamazsınız.
O yüzden ya paradan ya huzurdan feragat etmek lazım. Gerçekler bunlar, insanlara kızsanız da isyan da etseniz oluru bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…