Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok çok haklısnz

Çok çok haklısnz
O zaman iki seçenek var elinizde.
Ya arkadaşların dediği gibi eve biraz para harcayıp devam edeceksiniz. Klima bir seçenek mesela. Böylece cam açmama özgürlüğünüz olur. Ama rahatsız ediyor diyorsunuz, o zaman maalesef ikinci seçenek kalıyor geriye.
O da taşınmak.
Taşınamam derseniz de yine iki ihtimal var ya eşiniz uyarınca insanlar size gıcık olsa da biraz sessiz olur. Ya da hiç sallamazlar yine gıcık olurlar. İkincisi olursa komşu gıcıklığı tadarsınız, o da pek güzel bir şey değil.

Lojmanda deılım eşyalı eve talındım eşyalar göçüyor 13 bınde kira bugün klozet giderının kapagı elımde kaldı kalitesız malzeme suları kapattım şu açık kalsa şarıl şarıl akıyor ne yapalım işte hayat

Zaten komşularla aramda muhabbet yok ama yinede negatif enerji çekmek istemem üzerime ama yinede kendilerinin de biraz farkında olması lazım sonuçta toplu yaşam alanı burası

Bizim de lojman hakkımız var , hem de müstakil dubleks , güvenlikli.
Ama ben de konu sahibi gibi ,insan sevmediğim için kesinlikle tercih etmiyorum.

Konu sahibi siz de memnun değilseniz daha nezih bir konumda kiraya çıkabilirsiniz.

Son düzenleme:
Zaten komşularla aramda muhabbet yok ama yinede negatif enerji çekmek istemem üzerime ama yinede kendilerinin de biraz farkında olması lazım sonuçta toplu yaşam alanı burası
İyi de farkında olan insanlar zaten baştan beri böyle olmazlar.
Oradaki insanlar öyle yaşamaya alışmışlar. Sanırım herkes de memnun, şikayetçi değiller.
Bunu kolay kolay değiştiremezsiniz.
Eşiniz yoluyla uyarıda bulunmak sizin tercihiniz ama iş inada binerse daha da rahatsız olabilirsiniz. Tabi olmayabilirsiniz de ama seçim sizin artık.

İnsan sevmemek suç mu :) hanımefendi neden herkes insan canlısı burda

Bir kez söylerz uğraşamam devamında sonuç olarak sıfır sessizlik istemiyorum ama Teksas gibi de olmasn

İnsan sevmemek suç mu :) hanımefendi neden herkes insan canlısı burda
Insaniz ya fıtratımızda sevgi var ya

Heleki birinin keyfi için bir sürü kişi susacaksa

Susan tarafı sevmek doğal değil mi

Sevmek kalple vicdanla ilgili bir durum

Sevmeyen yanlız olmayı seven birilerinin kalabalıkta olması gereksiz

Asıl suç sizin insan sevmeyen birinin insanların olduğu yerde ne işi var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…