Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu nedir ya daha taşınalı az bir zaman oldu hiçbirisyle iletişimim yok bıktım seslerinden hepsi evde akşama kadar saat beş oldu mu bahçeye çıkıyorlar etraf oyun alanı ses gürültü bağırma kahkaha çocuklar bir taraftan kendileri bir taraftan malum ben çalışıyorm beşte eve geliyorum yemek şu bu derken gürültülerini bir şekilde göz ardı ediyorum yaz mevsimi canlar açık az bi dinleneyim diyorum sesten dinleyemiyorum hadi bunları da geçtim akşam oluyor evlerine girecekler on dakikada öyle sesler paldır küldür brde karsı komşu belası var yarm saat çocuğuyla eve girme münakaşası içinde kapılar eski kapı lojmanda oturanlar bilir hapşırsan duyuluyor o cocuk ağlaması kadının bağırması beni iyice sinir etmeye başladi saat 9 da ancak bitiyor gürültüleri ya ben duymak zorundamuyım eşim oranın amiri ona söylesem de söylesemi eşlerine yada ben mi uyarsam bir değl iki değil apartman mı oyun parkı mı belli değil siz benim yerimde olsanz napardnz

Ben olsam televizyon, müzik falan açardım ki dışarının sesini az duyayım. Bir de onların dibinde olmayan bir odada vaktimi geçirmeye çalışırdım.

Aynı gürültüler kışın kapı pencere kapalıyken bile rahatsız ediyorsa apartman grubuna güzel bir üslupla bu durumdan rahatsız olduğumu yazardım.

Olay gurultu yapmalari degil sizin gruba takmaniz ve aslinda dislanmis olmaniz
Saat 9 diyorsunuz hava bile ancak karariyor insanlar 5e kdr sicaktan baygin ztn
Bence uyarin iyice selami sabahi kessinler herkes boyle dusundugunuzu bilmeli
Neden kendi kendinize senaryo yazıyorsnz ben muhatap olmuyorum bi kez selam vermedim neden dışlanaym istemiyorum aralarına girmek allah korusun uzaktan böyle gürültülü yakından hiç çekemem

Neden kendi kendinize senaryo yazıyorsnz ben muhatap olmuyorum bi kez selam vermedim neden dışlanaym istemiyorum aralarına girmek allah korusun uzaktan böyle gürültülü yakından hiç çekemem
Onlar da “ah kanayanyaram bizden çok rahatsız kahrolduk bu lojmanı terk edelim” diyorlardı…

Ben olsam televizyon, müzik falan açardım ki dışarının sesini az duyayım. Bir de onların dibinde olmayan bir odada vaktimi geçirmeye çalışırdım.

Aynı gürültüler kışın kapı pencere kapalıyken bile rahatsız ediyorsa apartman grubuna güzel bir üslupla bu durumdan rahatsız olduğumu yazardım.
Grupta yokum odamı değiştiremem bütün işim orda kışın hiç kalmadım bilmiyorum

eşim askeriyedeyken ben kiralık ev tutmuştum bazı zorlukları var fakat orda herkes birbirine çevre yapmak istiyor yani çok fazla kişi bu durumdan memnun 🙈

Oldu paşam. Eşin işine baksın.Lojman bahçesine karışmak ne? Napsın insanlar sizin geliş gidiş saatlerinize göre mi yaşasın? Bu ne kibir bu ne üstten bakmak ya.
Konu lojman bahçesimi saatlerce yaptıkları gürültü mü yada topluca eve girerken yarım saatte kapıda yaptıkları gürültümü

9da ses bitiyorsa sorun yok ki.
Ben de kalabalık sitede oturuyorum gece bile devam ediyor yaz günü. Normal yani gençler oturuyor.
Site değil işte orası, lojman cumhuriyeti 😅 9 dan sonra çocuk uyutulur, kankiler toplanır falan, entrikası bitmez 😅 Bütçesi yeten birinin lojman tercih edeceğini pek sanmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X