Doğuma Hazırlık lohusa & hamile için gecelik mi? pijama mı? aldıklarınız,önerileriniz..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
çokta yakısmısss keskee o kadar cok kalın olmasaymıs:KK43:( saglık olsun ınce guseller wardır bende resım ekleymeyı beceremedım ya becersem koycamda
İnce yazlık model beğendim onunla değiştiriyorum ama bu gecelikler batırdı beni:KK43:((Resim eklemede şöyle canım: konuya cevap vere girdikten sonra aşağıda eklenti ekle var ona tıklıyorsun.Sağda dosya ekle var onada tıklayıp dosyaları seç diyorsun.Sonra fotolar bilsisayarında neredeyse seçip upload files diyorsun fotoların ekranın alt sol köşesinde görünüyor zaten yüklenince.Son olarakta Sağ alt köşede içeriğe ekleyi seçiyorsun.Uzun oldu ama yaparken kolay :))

Son düzenleme:
yakışmış aslında kalın olmasaymış keşke,neyse yeni aldığını da eklersin umarım .biz de fikir sahibi oluruz böylece şimdiden teşekkürler

Kızlar birkaçgün gecikmelide olsa fotoğrafları ekliyorum.Benim 8 aylık göbüşte hiçte o mankenlerdeki gibi durmadı tabi :KK1:Yalnız aklınızda bulunsun.Ekim ile Mart arası doğum yapacak hamişler için bu gecelik kumaşı incecik değil yani.O yüzden ben iade edicem malesef:KK43:(fotoların üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz)
Eki Görüntüle 233075 Eki Görüntüle 233076

relaxdan verıyorum sıparişi ama olmadı anlamdım bende tekara deneyın dıyor hersıteden yapılmaz zaten kartla kapıda odemek daha saglıklı

ben internet alışverişlerimde her zaman sanalkart kullanıyorum. Karşı taraf belirlediğin limit kadar çekim yapabilir. Ve her siparişimde bankanın internet sitesine girip limit belirliyorum alışverişin tutarına göre. Kesinlikle normal kart numaranızı vermeyin derim. Bu konudan dili yanmış arkadaşlarım var. Aman dikkat kızlar...

uyarın ıcın tsk ederım canım sıparısımı verdım 3 parca urun alıcaktım 1 tanesı kalmamıs ellerınde bende paramın ıadesını ıstedım otekı ay yanısacak dedıler ama bugun baktıgımde gelmeyen urunun parasını ıptal etmısler krdeı kartımın ekstresınde gorunuyordu memnun kaldım relax alısverısınden tabı her sıte aynı olcak dıe bısıy yok bende pek ınt kredı kartla alma taraftarı dıelım

Kızlar aldığım yazlık gecelik geldi.Sizlerede fikir olması açısından burada paylaşıyorum.
$HPIM0005.jpg $HPIM0008.jpg $HPIM0006.jpg

nefertiti canım cok gusel guzel gunlerde kullan oınsallah o önü çıt çıtlımı onun ben daha gıyıp cekmedım hıc denemdım ustume bıle tembellıkten :KK70: suteyn bırde lohusa kılodu oluıyuormus bılıormusn canm

nefertiti canım cok gusel guzel gunlerde kullan oınsallah o önü çıt çıtlımı onun ben daha gıyıp cekmedım hıc denemdım ustume bıle tembellıkten :KK70: suteyn bırde lohusa kılodu oluıyuormus bılıormusn canm
Evet canım geceliğin önü çıtçıtlı.Emzirme sutyenini kast ediyorsun sanırım.Ben aldım sutyenimi.Lohusa kiloduda aldım hastanede giymek için.O da naylonumsu ama tam naylon değil(haşur huşur ses yapmıyor yani :KK1:) sıvı geçirmeyen tek kullanımlık bişey.Kullanıp atıyorsun.Hastane için ideal.Eğer lohusa kilodu bulamazsan internette satılan güvenilir iki site var.Adresleri yollarım sana bakarsın.

eger dogum sezeryan ıse pıjama takımı derım rahat sıkmıcak tarzda tercıh edın kızlar ustu dugmelı olsun pıjamanınkı bebegı emzırıken daha kolaylık olur gecelıge gelınce eger dogum normal ıse gecelık sart oluyor ben ıkı gecelık ıkı pıjama aldım ama gecelıgımın bırını sadece doguma gırmeden gıymısdımkı altan muayene kolay oslun dıye apar topar sezeryana alınınca gecelık gıyınmedım pıjama rahat hem dogumdan sonra koyulan pedıde desteklıor rahat edırosunzu bırde kzılar sız sız olun ıc camasırı ( kılot) buyuk beden alın ben gıbı sankı hamıle degılmıs edasında el kadar ıc camasırı alırsanız kulanmazsınız:KK70: gıder xxl lardan alırsınız yendıen

Evet canım geceliğin önü çıtçıtlı.Emzirme sutyenini kast ediyorsun sanırım.Ben aldım sutyenimi.Lohusa kiloduda aldım hastanede giymek için.O da naylonumsu ama tam naylon değil(haşur huşur ses yapmıyor yani :KK1:) sıvı geçirmeyen tek kullanımlık bişey.Kullanıp atıyorsun.Hastane için ideal.Eğer lohusa kilodu bulamazsan internette satılan güvenilir iki site var.Adresleri yollarım sana bakarsın.

sımdı canım gecelıklerım geldı ama 1 saat ugrasmam ragmen yukleyemedım mg buyuk dıyor dıjıtalle cekmıstım ondan sanırım nyse artık o lınkı attıgım fusya ve pembe geldı dıgerı ellerınde kalmamıs sansa ama ınce penye cok kıslık deıl aralık 10 da dogumum zaten terlıyormusuz dogumdan snra kullanabılırım dıye dusnuyorum bızım buraların kısları cok soguk gecmiyor üşürsemde daha oncekı ay yıldzdan, yıne hastene ıcın aldıgım fakat dügmesız oldugu ıcın tercıh etmegım gecelıgımı giyerim napıyım... cokta almaya gerek yok he bırde ben normalde xl gıyıyorum bıraz yapıllıyım aldıklarımda xxl pempe olanı buyuk geldı :KK70: hemde cok belkı o donemde tam olur bılmıyorum ama buyugu kucultebılırım demı onemlı olan kucuk gelmemısn xl dar gelmeye basladı suan (napim)

emzırme sutynı aldım denedım gıydım merakımdan nasl oluyor diye, LE JARDİN inkını aldım 12,9 tl 2 tane hemde ama kasıntı yapıor yıkasamda dıgerınde denedım kasım kasım kasnıor cope atcam yanı warmı acaba bı caresı sanmıyorum gercı kumastan sans buda

hamıle kulodu aldım belınay modal karısımlı kuması 2 tane cıkıor pakette 6,5 aldım cok rahat kulanıyorum sımdı logusa kulodu burda bulaldım bebek alısvrıse gıttıgım yerde bakarım dıorum ama sen ver yinede bakayım fikrim olsn her ıhtımale karsı belkı alırım aramaktansa

22 haftalık hamileyim sadece bebegıme 1 tane hasten cıkısı aldım baska bısı daha almadım canta hazırlamıdm ekım gıbı hazırlarm dıe dusunuyoırum gecmı olur acaba kmısı hemen hazırlamıs ya forumda of walla :KK5:

ben daha bişey almadım ama annem bana seasoul diye bi marka gecelik almış. önü bolerolu gibi, açınca göğüs yerleri delik. yanında takım terliği de hediyeymiş, 60 tl imiş.
ben artış marka lohusa takımlaarını nette görüp beğenmiştim ama dükkanda kumaşları çok ince ve kalitesiz geldi gözüme, karar veremedim :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Anenın aldıklarını gule gule kullan canm güzelmiş.. artıs markası hakkında bende bı ıkı sey solemek istıyorum desenini begenipte almıstm ben kı kıyafetlerimi cok titiz kullanan ozen göstren bırı olduguma ragmen 3-4 gıymeyle keperdı ve dugmesı acıp kapamdgım halde gevsedı dugme delıklerı demem o kı pekte kullanıslı üürünler deil baska markalı bak derim kullanan biri olarak

gecelik-pijama yanında eve dönerken giymek için eşofman takımı aldım yanıma ben..

Hanımlar her bir yazdığınızı tek tek okudum. Anladığım kadarıyla minimum şunlar gerekiyor;
1- Hastaneye giderken ve çıkışta giymek için rahat kıyafetler ya da eşofman vb gibi.
2- Doğum öncesi için "gecelik"
3- Doğum sonrası için (sezeryansa dikişlere değmemesi için yüksek belli) pijama.
4- Sabahlık şart.

Bu bilgiler ışığında ben sanırım 1 tane tek gecelik alacağım. 2 tane de sabahlıklı takım pijama alacağım. Birini şık alayım diyorum hastanede giymek için. Ama yakası dantelsiz,incisiz. (Malum bebişkolarımızın kafası değecek oraya) Diğerini de evde giymelik rahat bir takım...Hastane girişinde ne giyersem çıkışında da onu giyerim, artık o kadar masrafa gerek yok :)

Nerden baksan 250 TL civarı tutuyor.Allah kocişlerimeze bol kazançlar versin :)):KK16:

Hanımlar her bir yazdığınızı tek tek okudum. Anladığım kadarıyla minimum şunlar gerekiyor;
1- Hastaneye giderken ve çıkışta giymek için rahat kıyafetler ya da eşofman vb gibi.
2- Doğum öncesi için "gecelik"
3- Doğum sonrası için (sezeryansa dikişlere değmemesi için yüksek belli) pijama.
4- Sabahlık şart.

Bu bilgiler ışığında ben sanırım 1 tane tek gecelik alacağım. 2 tane de sabahlıklı takım pijama alacağım. Birini şık alayım diyorum hastanede giymek için. Ama yakası dantelsiz,incisiz. (Malum bebişkolarımızın kafası değecek oraya) Diğerini de evde giymelik rahat bir takım...Hastane girişinde ne giyersem çıkışında da onu giyerim, artık o kadar masrafa gerek yok :)

Nerden baksan 250 TL civarı tutuyor.Allah kocişlerimeze bol kazançlar versin :)):KK16:

:)) amin. Valla Hala almadıysanız Artış pijamaları ürünlerini uygun fiyata sitesine koymus. Outlet ürünler de var.

Valla o kadar korktuğum gibi çıkmadı rakamlar. Tabii ilk gördüğümü almayıp, en uygun fiyatlısı ve en güzeli için bayaa bir dolaştım. Loya'dan 80 TL ye süper bir lohusa pijama takımı aldım. 60 TL civarı da gecelik+ sabahlıklı bir takım aldım. Bir tane de 30 TL ye tek gecelik aldım. Bakalım, Allahım güzel günler de giymeyi nasip etsin, artık geri sayım başladı :))

Bende lohusa pijaması çok aradım.Ama piyasada olanlar tarzıma hitap etmedi.Aldıktan sonra da bir kere giyip kaldırıp dolaba koymak işime gelmediği için doğumdan sonrada giyebileceğim önü düğmeli pijama aldım.Penye mood,pierre cardinin çok güzel pijamaları var tavsiye ederim.

X