LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

tuba iyi geceler al ifadesini bakalım aklinialirimsmile
melda tamam çıkmak istiyosan çık hadi bişey demiyecem kaydirigubbakcemile3

meg hiç uğramıyorya özledim onu :çok üzgünüm:

Mavi çatıdan mı atlayacakmış ya :1shok:
Konusunda Nikoncan'ın bir mesajında öyle birşeyler geçiyor kafamçokkarıştı
yok kızlar
aveadan dökümleri aldıktan sonra eşinin can diye isim verdiği no ile hep görüştüğünü görünce çatıya çıktım tehdit ettim, ondan sonra eşim itiraf etti demişti fisfisfis
eşi de ailesi felan duyunca mavimi ikna etmek için balkona çıktığını diyince ben öyle dedim, hani lafını bile etmesi korkunç, intihar hiç bir şeyi çözümlemez :sm_confused: Allah korusun :Saruboceq: :gitme:

Ay yok o da atlamaya kalkmış akannehir

Son gün yani üçüncü gün yani ben kendimi çatıdan atmaya kalktığım gün...

Herşey çıktı açığa...Ortada bir ilişki yok evet...

O gün ben aveadan tüm kayıtları buldum hepsini inceledim teker teker.

Hep bu numara yani canın numarası yani o kızın numarası.

Can diye biri yok can aslında canan diye bir kız.

yok kızlar
aveadan dökümleri aldıktan sonra eşinin can diye isim verdiği no ile hep görüştüğünü görünce çatıya çıktım tehdit ettim, ondan sonra eşim itiraf etti demişti fisfisfis
eşi de ailesi felan duyunca mavimi ikna etmek için balkona çıktığını diyince ben öyle dedim, hani lafını bile etmesi korkunç, intihar hiç bir şeyi çözümlemez :sm_confused: Allah korusun :Saruboceq: :gitme:

şimdi gördüm cnm ohaoldumsmile

yok kızlar

ben bunu bilmiyorum :1shok:
çok üzücü bir durum :çok üzgünüm:
mavi itiraf ettitmek için çatıya çıkmış eşide affetsin ben suçsuzum die balkondan atlamaya kalkmış :nazar:

oku oku bitmiyo ne yazmışsınız bee kötükedihüso
ama gece gece gülme krizine girdim yine :KK1:

yok dayanamayıp ben açıcam şimdi... maç izlemicem dedim eşim kafama düdüklü tencere attı yardı kafamı ama ben onu çok seviyorum bu yüzden hiç bişi demedim ..akannehirakannehir
:roflol:
Ya da şöyle kocam kafama düdüklü attı yarın gidip onu aldatıyım mısempatiksalakcinni
kıslarrrrkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ayy harbiden merak ediyom fake açanlar hangi piskolocide... cevap yazıyolar bide ya..geçen vardı yarıldım gülmekten hatun yazmış eşim etek giydi beni okşa dedi naapmalıyım...ayyy manyaklık ya bari adam gibi konu bul ..
:roflol: :roflol:

burda da buna benzer bir konu vardı :1shok:
kocam k.ç..n resmini çekmiş kız arkadaşıma gösterdi diye :roflol:
aklıma bi dr anım daha geldi
eşim geçen yıl bel fıtığı ameliyatı oldu
neyse ameliyat yerine pansuman yapılıyodus ürekli bakmak istedi bende tf çek hatıra olsun görmüşte olursun dedim
demez olaydım akannehir
iç çamaşırını sıyırdım toto yarıya kadar açık tabi kendi çekmeye çalışıyor resmini
resim çekecem derken bir abimize k.çının resmi gidiyorrrrr :roflol::roflol::roflol:
sizin anılarınz yok mu sengözlerimebaksanab
bir arada dizi izlicem die adama şampuan yerine domestos şişesini vermiştim :kedi:
hadi bi tane daha yazayım
emre aydın konseri var denizden geldik eşim apar topar konsere gitcez dedi
neyse eşim yanımda die ne tf aldım ne para ne anahtaraldım yanıma acil olduğu için oğlumuda bırakamadım o da geldi
çocuk susadı konserde eşim konserde su aramaya giderken emreyi yakından görebileceği yer buldu bizi unuttu 5 dk 15 dk 30 dk adam yok :mymeka:
neyse ben kalabalığın içinde ağlıyorum üstümde ne para ne tf var yalvaryakar birisinde arıyorum eşime ben petrolün önündeyim diyorum o konser alanı içinden petrol yönüne kayıyor :eek:klava::eek:klava:
dışarda 15 dk 30 dk bekle en son herkes dağılıyor eşim evin yolunda görünüyor üzerine bi atlıyorummmmmmm konserden sonra geceye ben damgamı vuruyorum :roflol:

ben çıkyorum sabah 6 sularında kalkıyorum mirmirmirmirmirmirmirmir
yatıp güzeleşmem lazım bayanssulusmile

emre aydın konseri süper yaa...
bi keresinde bende alışveriş merkezinde kalmıştım öyle.. kasadaydım annemlerde arabaya gittiler önden.. ben de ne tel var ne başka bişey.. oraya gidiyom buraya gidiyom kimse yok.. en sonunda yürü yürü bulmuştum arabayı...

Oh be bitti sonunda bayanssulusmile
Kızlar takip edemedim demin,gidenler hepinize iyi geceler :a015:

emre aydın konseri süper yaa...
bi keresinde bende alışveriş merkezinde kalmıştım öyle.. kasadaydım annemlerde arabaya gittiler önden.. ben de ne tel var ne başka bişey.. oraya gidiyom buraya gidiyom kimse yok.. en sonunda yürü yürü bulmuştum arabayı...

kaydirigubbakcemile3

merveee kaydirigubbakcemile3
meldam okey görüşürüz yarın

Ay ben kaç yıldır konsere gitmiyorum mafoldumben
dur bi sayıyım: 5-6 sene olmuştur :1shok:
nasıl gencim ben ya kafamçokkarıştı
Asosyal miyim neyim :1ninca:
sinemaya gitmem konsere gitmem :sinifsinif:
sinemayı bilmem de konsere gitmeyi istedim ama gidemedim :çok üzgünüm:
benimle gidecek kimse yok mafoldumben

X