LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Banada haber verin bol aksiyonlu konu olunca:hulya::hulya:
Selamlar hepinize,uykum geldi bu akşam.
Mavinin olayınıda kaçırmışımkafamçokkarıştı

vermez olurmuyuz hiç opuyorumnanaktan hoşgeldin canım mavinin olayı kaçırmak pek mümkün değil türkiyenin gündem maddesi :1closedeyes:

demek o casper sensin :jeyyar:gel sende katıl bize o zaman aklinialirimsmileben seni fazla tanımıyorum ama yorumlarını görüyorumda fazla değil hoşgeldin tekrar a.s.

hoşbulduk canım fazla giremiyodum zaten ama bu günlerde hep açık kk ..
bu arada mavinin bütün konuları silindi mesaj arattırsanızda bulamassınız benim 7 24 pc açık oldugu için herbişeyi görüyom :)))

niye silmişlerki kilitliydi zaten kimse bişey yazamazdı

vermez olurmuyuz hiç opuyorumnanaktan hoşgeldin canım mavinin olayı kaçırmak pek mümkün değil türkiyenin gündem maddesi :1closedeyes:

Hoşbulduumm...
Sorma ya,neyse hakkında hayırlısı der kapatırım mevzuyu.

Aman bu gece hiç kaynanasından dertli,kocasından endişeli kimse yok :hulya:

bakıyorum bakıyorum ekşınlı bi konu yok bulursam link atarımyerimseniben

ya çok üzüldüm aslında kıza ama normalde kk da böyle bir konu açılır ya normal devam eder yada tartışma çıkar konu kapanır konu sahibi gider ..mavi çok deşifre etti kendini ikidebir konu açtı tartışma çıktı kapattı kilitlendi dur bi sakin ol ..amacınıda anlayamadım

tamam canım bakarım şimcik bende şu an 2010 temmzu annnelerinini doğum cetveli ile uğraşıyom bitireyim bakıcam

ben yıllardır kk dayım bir çok üyelerin ismini yeni görüyorum
maviyi herkes tanıdı bu sayede durumuns üzüldüm
daha önce yazdığı yazıları beğenirdim ama olayın suyu çıktı

bende üzüldüm kimsenin başına böyle bişey gelsin istemem ama evet çok deşifre etti kendini galiba kocasıda yazdıklarımızı okumuş o aldatma konusundakileri hep misafir görünüyodu zaten.ikidebir konu açmasının nedenini anladım ben dikkat çekmek istiyor,biz ona aman gitme şöyle böyle falan o yani zaten nicki bile dikkat çekiciydi o......mavi......o buydu sonradan değişti taaaa nerden görünüyo nick

hoşgeldin sarisa opuyorumnanaktan evet mavi çok kısa sürede kendini popüler yapmak istedi yaptı da ama sonu...

tv de izlicek birşey bulamadım unutulmaza bakıyım dedim
içimi şişirdi yaaaa akannehir

hoşgeldin sarisa opuyorumnanaktan evet mavi çok kısa sürede kendini popüler yapmak istedi yaptı da ama sonu...

evet 5 aylık üyelik de 5000 mesaj az degil....yani kınıyorum diye bi konu açtıktan sonra başından geçen bu üzücü olayı buraya hiç yansıtmıcaktı en büyük hatası o oldu ve sonuçta kendi üzüldü ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…