LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

valla benim bi şeyden haberim yok netim olduğu halde
face'e nolmuş anlamadım nasıl ben iyice mala bağladım ya bugün kusura bakmayın :83:

locam gelmiş hoş gelmiş nasılsın canım? Neler yapıosun?
iyiyim canm ev kurmaya çalışıyorum şu sıralar halı arıyorum bildiğin kaliteli halı varmı?:97:
valla benim bi şeyden haberim yok netim olduğu halde
face'e nolmuş anlamadım nasıl ben iyice mala bağladım ya bugün kusura bakmayın :83:

face baya değişmiş ya hangi şehirden yazıyoruz her paylaşımda o görünüyor tabi ben hariçbide şarkı filan paylaşamdım bi ara ama neyseki çözdüm o sorunu

iyiyim canm ev kurmaya çalışıyorum şu sıralar halı arıyorum bildiğin kaliteli halı varmı?:97:

locam ben atlantik maori kullanıyorum 9 yıldır çok memnunum,her gelen hayran kalıyor........el dokuma gibi duruyor vede hala yepyeni......
allah kolaylıkversin.............

hayırlı olsun locam kolay gelsin sana, ben gümüşsuyu kullanıyorum canım çok kullanışlı oluyo tavsiye ederim

locam ben atlantik maori kullanıyorum 9 yıldır çok memnunum,her gelen hayran kalıyor........el dokuma gibi duruyor vede hala yepyeni......
allah kolaylıkversin.............

kaşmir ve merinos almayacam lekesi çıkmıyormuş eledim onlarıda,royal halıyı beğeniyorum ama bu seneki modelleri beğenmedim:95:hep çizgili filan

sağol canımgümüşsuyu hmm netten modellerine bakayım bi

bak tabi netten hayatım ben 6 yıldır kullanıyorum, renklerini görsen bu iki kücük cocukla bu halıları nasıl kullanıyosun dersin, krem rengi, ama lekesi kolay çıkıyo, yoksa başedemezdim bu çocuklarla, heran herşey olabılıyo bizde

Son düzenleme:
ben çıkıyorum locam Allah kolaylık versin sana, işlerini rastgetirsin canım iyi geceler tatlı rüyalar

baktım canım netten şimdi bi kaç model beğendim not aldım kağıda
ben çıkıyorum locam Allah kolaylık versin sana, işlerini rastgetirsin canım iyi geceler tatlı rüyalar

çok çok sağol canım sanada iyi geceler tatlı rüyalar

Loca ev telaşın mı var canım kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…