LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hoşbuldum ceylanımbu arada beğen butonu noldu:44:yaa varya deli gibi özledim sizi offf hasretlik ne zormuş yaaaa

hoşbuldum ceylanımbu arada beğen butonu noldu:44:yaa varya deli gibi özledim sizi offf hasretlik ne zormuş yaaaa

Beğen butonu kalktı canım ..oy kıyamam bizde seni özledik tatlım nasılsın ne var ne yok nerden giriyorsun

Beğen butonu kalktı canım ..oy kıyamam bizde seni özledik tatlım nasılsın ne var ne yok nerden giriyorsun

niye kalktı yav iyiydi :44:iyiyyim tatlım taşınıyorum işde zor oluyor tabi yeni eşyalar filan aldık kaynanamlardan giriyorum buraya bağlattık net evime daha taşınamadım
aaaaaaaaa loca kankam

julimmm bebişim yaa seni hem çok özledim hem merak ettim hala ayrımısınız

meg kankam naptı kardelen nasıl bebiş filan anlatın hele:97:

yok bitanem ayrı değiliz ömür bebeğini kaybetti cnm fazla sorma üzülüo tmm mı fıstıkım

Hayırlısı olsun tatlı ne güzel taşınmam

yok bitanem ayrı değiliz ömür bebeğini kaybetti cnm fazla sorma üzülüo tmm mı fıstıkım

yaaaao zaman sana sorayım julim nasıl oldu yaaa öldümü düştümü cinsiyet bellimiydi:44: ama size sevindim barıştınız demek enişte beyle

yaaaao zaman sana sorayım julim nasıl oldu yaaa öldümü düştümü cinsiyet bellimiydi:44: ama size sevindim barıştınız demek enişte beyle

kalbi durdu malesef cnm ömür doğum yaptı

aaaaa neyse hayırlısı kısmet değilmiş

sevgi ablaaaa çok özledim senide iyiyim ben daha doğrusu yorgun sen nasılsın

kızlar kociş istiyor pc ben şimdilik kaçtım hadi baş başöptüm hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…