LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ne yapayım tatlım ufaklığı uyuttum bakınıyorum.:86:..offfffffff çok sıkılıyorum çok......:97:
ne izliyorsun bakem....:26:

arka sıradakileri izledim ay ne psikopat dizi daha izlemem sezon finaliydi aslında bitmeliydi hepten:KK57:

ee loca sen daha neler yapıyorsun biraz anlatsana kendini............:KK17:
anlatmak istersen tabi............

Son düzenleme:
ben hepsini izlyemedim neler oldu :18:İyice abarttılar ya çok fazla dramatik:KK19::KK19:

selam bu arada:KK19:

ceylanım gelmiş:KK3:hoşgeldin
anlatayım pınar tekneyi uçurdu ,patlattı:KK30:gamze ve oktay vardı kendide boğuldu gebermiştir inş.

zehra sedatı itekledi 11.kattan geberdi galiba yani inş.:KK9:malum dizilerde son moda ölenler diriliyor

sonra zehrayla saffet öpüşüyordu tren yolunda,ibo ve tayfası vuruldu çakma sibel yüzünden öyle işde :KK31:

ceylanım gelmiş:KK3:hoşgeldin
anlatayım pınar tekneyi uçurdu ,patlattı:KK30:gamze ve oktay vardı kendide boğuldu gebermiştir inş.

zehra sedatı itekledi 11.kattan geberdi galiba yani inş.:KK9:malum dizilerde son moda ölenler diriliyor

sonra zehrayla saffet öpüşüyordu tren yolunda,ibo ve tayfası vuruldu çakma sibel yüzünden öyle işde :KK31:

Anam neler olmuş:KK30::KK30:Gamze ölmüştür o zaman:KK53:gerçi ölseler dizi biter ölmemişlerdir:KK60::KK60:

X