LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Allah iyiliğine versin:KK60::KK60::KK60:Kıyafetler sürekli üstünde ama:KK60::KK60:

:KK9:ya tişört falan ütülenirmi ya gereksiz buluyorum giydiğim zaman açılıyor işde kırışık:KK37:pantolon falan ütülerim ama
Kıyafetleri ütülemeden nasıl giyiyosun:KK53:

Ben kadına evin içinde giydiklerimi bile ütületiyorum ütüsüz giymem:KK74:

niye giyilmesin kız hele evde giydiğini ütülemek saçma:KK37:zamana yazık valla kim ne görcek otur kalk yada temizlik yaparken kırışır zaten:KK1:

:KK9:ya tişört falan ütülenirmi ya gereksiz buluyorum giydiğim zaman açılıyor işde kırışık:KK37:pantolon falan ütülerim ama

niye giyilmesin kız hele evde giydiğini ütülemek saçma:KK37:zamana yazık valla kim ne görcek otur kalk yada temizlik yaparken kırışır zaten:KK1:

Ciddi misin kız üstümde açılır diyo :KK60::KK60::KK60:

Yok giymem ben kırışık bi şey belki de ben ütülemediğim için:KK60::KK60::KK60:

Ciddi misin kız üstümde açılır diyo :KK60::KK60::KK60:

Yok giymem ben kırışık bi şey belki de ben ütülemediğim için:KK60::KK60::KK60:

ciddiyim tabi:KK53:sen kendin ütülemiyosun ondan tabi benim yerimde olsan sende ütülemezsin hiç:KK53: kıyafet çok sık değişilip yıkanıyor zaten 2-3 günde bir ütü edemem:KK19: tüller çok sık yıkanmadığı için ütülüyorum ya :KK23:sözün özü sık sık ütü edemem
Kendin ütülesen ütülemezsin:KK60::KK60::KK60:

:KK9:evet ondan zaten canım bizimde hizmetçi olsa bizde ütületiriz:KK34::21:

ciddiyim tabi:KK53:sen kendin ütülemiyosun ondan tabi benim yerimde olsan sende ütülemezsin hiç:KK53: kıyafet çok sık değişilip yıkanıyor zaten 2-3 günde bir ütü edemem:KK19: tüller çok sık yıkanmadığı için ütülüyorum ya :KK23:sözün özü sık sık ütü edemem

:KK9:evet ondan zaten canım bizimde hizmetçi olsa bizde ütületiriz:KK34::21:

Canım daha önce ütüleri ben yapıyodum o zaman ütülüyodum 2-3 günde..Hamile kalınca bi bıraktım ütü yapmayı bırakış o bırakış:KK60::KK60::KK60:

X