LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Evlendik eşim öyle askere gitti giderken beni de götürdü ev tuttuk zaten uzun dönem yaptı akşamları eve geliyodu

aaaaaaaaaa mikemmel öle bişi oluyormu ki ben sadece hafta sonları evci çıkabilio diye biliordum :44::44:

aaaaaaaaaa mikemmel öle bişi oluyormu ki ben sadece hafta sonları evci çıkabilio diye biliordum :44::44:

Asteğmendi..Yedek subay olarak yaptı..Onlara serbest..Haftasonları evdeydi zaten..Hafta ortasıda sabah 7 akşam 5 mesai yapıyolardı..5 ten sonra evdeydi yani

Asteğmendi..Yedek subay olarak yaptı..Onlara serbest..Haftasonları evdeydi zaten..Hafta ortasıda sabah 7 akşam 5 mesai yapıyolardı..5 ten sonra evdeydi yani

süpermiş vallaaaa yaaaa askerlik gibi olmamıştır senn ki zaten işe gider gibi yollmıştırsın sen kocanı

süpermiş vallaaaa yaaaa askerlik gibi olmamıştır senn ki zaten işe gider gibi yollmıştırsın sen kocanı

Biz pek bi şey anlamadık..Sadece 4 ay bi eğitim dönemleri olmuştu o zaman sadece hafta sonları görüşebilmiştik o zor olmuştu sadece..Bi de doğuya falan kura çekseydi götürmüycekti beni ama iyi bi yer çekti tatilde gibiydik

hmmm iyiymiş julia aynen öyle ya işe gider gibi askerlik kulağa hoş geliyor:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…