LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

yok bu kalsın :KK34:

şimdide nişanda plastik tabak olurmu o konuyu okuyodum:KK1:

evet görende kraliyet ailesi sanır ha bu gibi tipler görgülüyüm diye geçinir görgünün g sini bilmezler:KK57:

evet görende kraliyet ailesi sanır ha bu gibi tipler görgülüyüm diye geçinir görgünün g sini bilmezler:KK57:

40 kişiye porselen tabak kolaydı..:KK57:Hadi buldun bi de bunlar yıkancak..:KK57:Nolur plastik tabak olsa da yenilip içildikten sonra atılsa:KK57:Terbiyesiz işte..:KK57:Benim eltimde kayınvaldemle kayınpederim için dua okutmuştu..Çok kalabalıktı plastik tabak alınmıştı..Hatta plastik bardaklara limonata ayran falan konmuştu nolur yani hasbamlar:KK57:

ay şimdiki okuduğum daha gıcık bişiy 8.sayfaya bak herif iş anlaşması yapıyor sanki çocuk boşanılınca ondan kalcakmış,hiçbir nafaka almayacakmış.v.s. ay sinirlendim gene:KK53:tam arsız ha bu herif

ay şimdiki okuduğum daha gıcık bişiy 8.sayfaya bak herif iş anlaşması yapıyor sanki çocuk boşanılınca ondan kalcakmış,hiçbir nafaka almayacakmış.v.s. ay sinirlendim gene:KK53:tam arsız ha bu herif

Hangi konu:26::26:

yok henüz moderatörler farketmemiş:KK9:bu konu için almış üyelik aman neyse ben menemen yapmaya gidiyorum.:KK56::KK55:görüşürüz canım:KK16::KK19::KK58:

Locam:KK19:
Bugün uzun zamandır giymediğim bir pantolonumu giydim içine zor girdim:KK52::KK52:Totom tocaman olmuş:KK59:Yemeğe son locam:KK60:

X