LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

benim tadım kaçtı kızlar ben gidiyorumiyi geceler size kusura bakmayın

acil çıkışş uykum gelmişken kaçmadan uyuyayım, günlerdir uyuyamıyorum doğrudürüst
öptümm iyi geceler kızlar

julimhoşgelmek sen hevinin davetiyelere bakıyordumda ya bende karar veremedimsade şeylerden pek de hoşlanmam ya ben ama 6 da güzelmiş be ya

cumartesi bekliyom ha ona göreburdanda konuşabiliriz çeyiz hevinle sen gel işde bakalım bişiyler sorun soruşturun

ben sizi çook seviyorum bee

hep iyi ol canımm
bende iyiyim nolsun düğün hazırlığı vs bunaldım iyice bitsedek balayına gitsek

sende hep iyi ol inşallahh canımm
Allah mutlu mesut etsin inşallahhh...
görüşürüz,gel ama

günaydın:80::80::79:neler olmadıki 2 erkek geldi burayatam ekşın ha biri silindi galiba o alıntı yaptığım varya tam rezillik ha

Hadi yaGece girerseniz öyle olur cirit atıyolardır burda

Hadi yaGece girerseniz öyle olur cirit atıyolardır burda

ya ben yanlış görmüşüm silinmemiş o hakaret eden varyaerkek dir dedim ama değilmiş ve ceza da yok:26:öbürü banlı da eee bu geçkınmi neyse derdi neymiş benle:44:

ya ben yanlış görmüşüm silinmemiş o hakaret eden varyaerkek dir dedim ama değilmiş ve ceza da yok:26:öbürü banlı da eee bu geçkınmi neyse derdi neymiş benle:44:

Bi derdi yoktur ne derdi olcak iş aranmış kendine

olabilirvay be dün baya baya ekşın yaşadım ama ha kolayca unutamam artık

olabilirvay be dün baya baya ekşın yaşadım ama ha kolayca unutamam artık

Bunlarda geçer

Bizim topiğide basmışlardı bi kere ama bizimkiler erkek değildiAy kürtaj olduğum gündü bi de direk gelip bana sataşmışlardıBi şey diycek halimde yoktu onlara içime oturdu

abovv senin durum dahada vahimmişbak benimde içime otururdu ha

gelmiş geçmiş olsun

ya benimde süslenmem lazım dışarı çıkcamda öğlen buluşcaz arkadaşla

gelmiş geçmiş olsun

ya benimde süslenmem lazım dışarı çıkcamda öğlen buluşcaz arkadaşla

Benimde hafif hafif başım dönüyo nasıl araba kullancam bilmiyorum toslamasam bari bi yere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…