LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

nevarki:26:yenmez mi kahvaltıda patates kızartması ki saat kaç oldu 12 de yiyorum kahvaltıyı ben:82:

nevarki:26:yenmez mi kahvaltıda patates kızartması ki saat kaç oldu 12 de yiyorum kahvaltıyı ben:82:

Ben normal kahvaltılıkları bile zor yediğim için sabah sabah patates kızartması hoşuma gitmedi

zaten ben kızartana kadar saat 1 olduki yeni yedim bitti şimdisen de hiçbişiy yiyemiyosun ömür be nolcak böyle

ben kızıma her gece yapıyorum hazır olandan ama hem depresyonu önlüyormuş kızımda çok seviyor

bende çok seviyorum demek depresyonu önlüyormuş :97:demek çok yediğimden girmiyorum depresyona anlaşıldıbol bol yiyeyim ben

senin bolca yemen lazım ömür patates bak depresyonu önlüyormuş

senin bolca yemen lazım ömür patates bak depresyonu önlüyormuş

Patates kızartması severim ben sen yanlış anladın sabah kahvaltı olarak yiyemem yani öğlende olsa kahvaltı saatim yiyemem..

locamm gel gell yardımınıza ihtiyacım var

Son düzenleyen: Moderatör:
julimhoşgelmek sen hevinin davetiyelere bakıyordumda ya bende karar veremedimsade şeylerden pek de hoşlanmam ya ben ama 6 da güzelmiş be ya

julimhoşgelmek sen hevinin davetiyelere bakıyordumda ya bende karar veremedimsade şeylerden pek de hoşlanmam ya ben ama 6 da güzelmiş be ya

bende 10 numara dedim cnm ama 6 da çok şirin nese locam ben yatıorum yarın cumartesi bol bol konuşuuruz geçen hafta meg le gece 5 kadar oturduk vallaaaa ama süperdi yaaa bol bol çeyiz baktık bana kankam megim seni çok seviorum arkadasım locam senide tabikiiiiii

cumartesi bekliyom ha ona göreburdanda konuşabiliriz çeyiz hevinle sen gel işde bakalım bişiyler sorun soruşturun

hellö semuş bak bakalım şu davetiyelere bi oyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…