LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

locam ben geldim ama çıkıorum cnm ii geceler aaa benden iii bi haber ya ayrın ya öbürgün askerim izine gelio

hoşbulduk semuşumboğazlarım fena oldu ya yutkunamıyorum çok da halsizdim antibiyotik verdi doktormisafir de eltimler vardı
sen ne yaptın semuşum

Geçmiş olsun tatlım herkes hasta yahu bu grip yakaladı mı bırakmıyor ne yapayım işte bende aynı hava güzeldi bugün çıktık dolaştıkSAlı günü 15 kişi falan misafir gelecek neler yapsam diye düşünüyorum

semuş kim kız 15 kişi çokmuşyap bi makarna salatası,sonra poğaça tatlı olarakda etimek tatlısı tamamdır

semuş kim kız 15 kişi çokmuşyap bi makarna salatası,sonra poğaça tatlı olarakda etimek tatlısı tamamdır

Kaygananın tarafından akrabaları gelecekmiş düğünlük güzel tarafı hediyeler gelecek kötü tarafı içlerinde kocagarularda olacakKısır yapayım dedim şekerparem var mercimek köftesi poğaça ağlayan pasta çeşit çok olsun dedim:26:

koca garular ha hemde kaygana tarafama hediye kısmı güzelmişha menün güzel buda olur

ben geldiiiiii :82:

hayhellöhavaryuuuu

miyabaaa :80:
ya evet işte ben elma şekerinim senin

skop iletisine elma şekeri yazmış ama
niçın ama niçınnn

Son düzenleme:
:26:bilemiyorum şekerim kendisine sormak lazım

sağolasın kankam ıhlamurla olcak iş değil 3 gün kullandım ilaç olmadı meğerse durum antibiyotiklikmiş bealdım ilacımı artık napiyim pek de sevmem ilaç kullanmayı

ah kıyamam kankama ben
öpiim bi

iyi uykular dadlu rüyalar şapkalı fıstık kankam
görüşürüüüzz,iyi bak kendine

sanada tatlı rüyalar elma şekerim
sende iyi bak kendine:80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…