LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

locam ben geldim ama çıkıorum cnm ii geceler :KK5::KK5: aaa benden iii bi haber ya ayrın ya öbürgün askerim izine gelio :KK62::KK62::KK62:

hoşbulduk semuşum:KK19::KK16:boğazlarım fena oldu ya yutkunamıyorum çok da halsizdim antibiyotik verdi doktor:KK25:misafir de eltimler vardı:KK31:
sen ne yaptın semuşum:KK70:

Geçmiş olsun tatlım herkes hasta yahu bu grip yakaladı mı bırakmıyor ne yapayım işte bende aynı hava güzeldi bugün çıktık dolaştık:KK31:SAlı günü 15 kişi falan misafir gelecek neler yapsam diye düşünüyorum:KK1:

semuş :KK37:kim kız 15 kişi çokmuş:KK9:yap bi makarna salatası,sonra poğaça tatlı olarakda etimek tatlısı tamamdır:KK34:

semuş :KK37:kim kız 15 kişi çokmuş:KK9:yap bi makarna salatası,sonra poğaça tatlı olarakda etimek tatlısı tamamdır:KK34:

Kaygananın tarafından akrabaları gelecekmiş düğünlük güzel tarafı hediyeler gelecek kötü tarafı içlerinde kocagarularda olacak:KK60::KK60:Kısır yapayım dedim şekerparem var mercimek köftesi poğaça ağlayan pasta çeşit çok olsun dedim:26:

:KK60::KK60::KK60:koca garular ha hemde kaygana taraf:KK5::KK53:ama hediye kısmı güzelmiş:KK76::KK12:ha menün güzel buda olur

ben geldiiiiii :82:

hayhellöhavaryuuuu:KK71:

miyabaaa :80:
ya evet işte ben elma şekerinim senin :KK70:

skop iletisine elma şekeri yazmış ama :63:
niçın ama niçınnn:KK60:

Son düzenleme:
sağolasın kankam ıhlamurla olcak iş değil 3 gün kullandım ilaç olmadı meğerse durum antibiyotiklikmiş be:KK50:aldım ilacımı artık napiyim pek de sevmem ilaç kullanmayı:KK25:

iyi uykular dadlu rüyalar şapkalı fıstık kankam :KK16:
görüşürüüüzz,iyi bak kendine :KK19:

sanada tatlı rüyalar elma şekerim:KK70:
sende iyi bak kendine:80::KK16::KK19:

X