LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Ben okudum onu çok ilginç ama ya:KK60::KK60:

:KK60::KK60:ya benimde tuhafıma gitti aynı yatakta yat kızla ama bi sarılma bile :44::KK53::KK9:31 yaşındaymış utanma yaşını geçmiş kaldıki çok utangaç olsa aynı odada kalmaz ve elini tutmaz kızın bence cinsel bir problemi var onun:KK31:

:KK60::KK60:ya benimde tuhafıma gitti aynı yatakta yat kızla ama bi sarılma bile :44::KK53::KK9:31 yaşındaymış utanma yaşını geçmiş kaldıki çok utangaç olsa aynı odada kalmaz ve elini tutmaz kızın bence cinsel bir problemi var onun:KK31:

Bence de ya ne utanması kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz:26:

tabi kardelencim ne utanması kaldıki erkekten bahsediyoruz:KK30:

bi dert konusu daha buldum:KK1:kocası herbişeyi ailesine rapor ediyormuş:KK53::KK30:

İyiyim cano:KK19:
Banada ilginç geldi nasıl olurda öpmez ki:26:Ya çekingen bir tip ya sevmiyor yada sorunlu diye düşündüm ben:26:Yada çok yeniler ondan:26:Çok değer veriyor diye düşündüm ama öpücük sadece bişey olmaz ki:26:

öpmeylen bişiycik olmaz diye bi şarkı vardı onu gönderelim biz :KK24::KK23::KK60::KK60:onlara

kazen de yorulmuştur artık koca site başetmek zor tabi bence iyi yapmış dinlensin:KK68:
sen ne iş yaptın kız bu kadar yoruldun:KK31:

kazen de yorulmuştur artık koca site başetmek zor tabi bence iyi yapmış dinlensin:KK68:
sen ne iş yaptın kız bu kadar yoruldun:KK31:

Mutfak dolaplarını sildim içini dışını en baştan düzenledim içini buzdolabını sildim camları sildim evi temizledim:KK53:

X