LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

skopca canım kız varya yemeği yedim koltukta uyumuşum taa10 da kalktım varya:KK53::KK52:nasıl yorulmuşum öyle
juliam sen napıyon :KK16::KK16:şeker kız

napim locam yaa sabah gene iş var nasıl kalkcam diye düşünüom uyku çok güsel yaaa doyamıo insan :KK1::KK1::KK1:

akşamları pek çıkmıyoruz canım benim pil bitiyo akşama:KK9:
siz çıkıyormusunuz?

yoo aslında çok da yapmıyorum da bilmem genelde bitik oluyo pil:44:

:KK59:zor yav ben 11 gibi kalkıyorum sabah:KK23::KK30:

Benim işim hiç bitmiyor valla eşim çok dağınık her gün ev topluyorum
Bende geç kalkıyorum ya 11 den aşağı kalkmam bazen 12 oluyor gündüz girmiyorsun sanırım canım

Benim işim hiç bitmiyor valla eşim çok dağınık her gün ev topluyorum
Bende geç kalkıyorum ya 11 den aşağı kalkmam bazen 12 oluyor gündüz girmiyorsun sanırım canım

benimki pek dağınık değil allahtan
evet sabahları girmiyorum girersem bi 6-7 gibi girerim öyle sonra bi mola sonra diziler bitince net:KK61::79:

locam cnm ben yatıom fıstığım sabah iş varrr malesef =( yarın görüşürüz fıstığım :KK16::KK16::KK16:

benimki pek dağınık değil allahtan
evet sabahları girmiyorum girersem bi 6-7 gibi girerim öyle sonra bi mola sonra diziler bitince net:KK61::79:

Ne güzel ya ben biraz abartıyorum şu internet işini gece gündüz fark etmiyor benim için biraz dizginlemem lazım kendimi bu konuda

locam cnm ben yatıom fıstığım sabah iş varrr malesef =( yarın görüşürüz fıstığım :KK16::KK16::KK16:
tamam tatlım tatlı rüyalar:KK58::KK16:
Ne güzel ya ben biraz abartıyorum şu internet işini gece gündüz fark etmiyor benim için biraz dizginlemem lazım kendimi bu konuda

anladım ara ver tabi yaaa gözlerinde yoruluyodur

kocemlen ilgilendim biraz:KK69:
o yattı şimdi,bende buraya damladım:KK66:

hoşgeldin kankam:KK19:
skopca ya ben kendimi bildim bileli böyle canım skılmaz kendi kendime yeterim:KK61:hergün arkadaşlarla görüşmüyorum tabiki ama evde oturmayıda,gezmeyide severim yani:KK1:

Ne güzel ben çok sıkılganımdır
Bekarken çok gezerdim burda kimse olmadığı için çıkamıyorum :KK37:

benimde çok arkadaşım yok zaten burda idare ediyoruz bakalım:KK24:

X