LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Bilmem ki seviyorum işte belkide eşimle iyi vakit geçirdiğimiz içindir:KK1:
Ben yapmadım ya yapmayı bilmiyorum bilsem de bu soğukta kim uğraşacak :KK61:
Sen yaptın mı?

eşim malzemeleri akşam getirdi şimdi nohutla fasulyeyi ıslatıcam sabahta yaparım inş. gerçi daha hiç yapmadım ama herşeyin bir ilki vardır felsefesiyle kolları sıvıycam :97:yazık anneme gene bi ton izahat yapıcak 100 kere telefonu çalıcak :KK52::KK52:

eşim malzemeleri akşam getirdi şimdi nohutla fasulyeyi ıslatıcam sabahta yaparım inş. gerçi daha hiç yapmadım ama herşeyin bir ilki vardır felsefesiyle kolları sıvıycam :97:yazık anneme gene bi ton izahat yapıcak 100 kere telefonu çalıcak :KK52::KK52:

Yapta bize de yolla canım ben de çok severim aşure:KK1:

Bilmem ki seviyorum işte belkide eşimle iyi vakit geçirdiğimiz içindir:KK1:
Ben yapmadım ya yapmayı bilmiyorum bilsem de bu soğukta kim uğraşacak :KK61:
Sen yaptın mı?
sen eşinle güzel vakit geçirdiğin için güzel gelmiştir sana :KK31:bende bilmiyorum nasıl yapılıyor

sen yap bizede yolla:KK53:ne uyanığız skopca demi:KK9:

evet4.5 saat uzağım aileme soru yağmuru derken yoo öyle çok soru sormadın canım hem alıştık artık:KK9:

tamam kıslar yapemde yollayım sizlere yda siz gelin hep beraber mis gibi yiyip kalkalımm e tabi becerirsem

X