LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Kızlar ben geldim
Bi selam vereyim dedim hemen çıkıcam yine ohaoldumsmile
Ne var ne yok görüşmeyeli opuyorumnanaktan

hoşgeldin masalcımkaydirigubbakcemile2nasılsın

bende bugün çok iyiyim masalcım zemuszemusbugün ikiyüzlü,satıcı 2 kişiden kurtuldum.boshayallersmile

iyi yapmışsın tatlım arada arkadaşlar arasında temizlik yapmak da iyidir. huzur verir insana. zamanla arkadaş sandıklarının arkadaş olmadığını anlıyorsun ya işte o zaman bir temizlik şart oluyor

aynen öyle masalcımkaydirigubbakcemile5:lepi:

pişşşşttttttttopuyorumnanaktan

hoşgeldin meggg a.s. naberr??

neyse locamm sen keyfine bak gerisi boş Şeniz

hoşgeldin meggg a.s. naberr??

neyse locamm sen keyfine bak gerisi boş Şeniz

iyilik fıstıım,şafak topiklerinde geziniyorum gene,alışkanlık olmuş orası benim için..
sen nasılsın?
çocuklar duymasını mı izliyosun,yaprak dökümünü mü bu çarşambaları sen ya?
ben mekik dokudum 2 kanal arasında da:bbo:

Son düzenleme:
hoşgeldin vanım msn ye gelseneopuyorumnanaktanhep çağıracammı len seni msn yekaydirigubbakcemile

kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmile
geliyum temam kızma beolumunekankayizsmile

çocuklar duymasına baktımda ben sıkıldım:umursamaz:yaprak dökümündende sıkıldımda finali göreyim diye izliyorum işte

kardeşim benim odada çocuklar duymasını izliyor ders çalışmıoyrsa annem de otrma odasında yaprak dökümünü. bi orda bi burda geziniyorum ben de. pek dikkali izlemiyorum yani. zaten pzt salı prş dışında dikkatle oturup aman izleyim şunu demiyorum canım. bi zaman sonra vaktim kalmıcak ona zaten. vizeler,finaller eyvahedigeldismile

perşembe fatmagül var tamam,
salı bitmeyen şarkı tamam..
pazartesi ne var?? türk malından caydım bende..

perşembe fatmagül var tamam,
salı bitmeyen şarkı tamam..
pazartesi ne var?? türk malından caydım bende..

yok hayatım bilemedin bayanssulusmile

pazartesi ezel

salı öyle bir geçer zaman ki

perşembe de fatmagül. bak bunu bildinnn :lepi:

ben pazartesi arka sokak,salı ömre bedel behzat ç,çarşamba yaprak,perşembe fatmagül,cuma boş,ctesi adana,pazar arka sıradakiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…