LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kardelen avatarın çok uyumlu olmuşboshayallersmile
Onun için yaptımboshayallersmile
evet tatlım özledim ben de sizi Şeniz

henüz çok yoğun değilim daha da yoğun olcağım zamanlar başlıyor da. yine de sabah gidip akşam gelince anca gece giriyorum e tabi yorgun olduğumdan pek durmuyorum canım

çok sağolopuyorumnanaktan
ŞenizŞeniz
gözde ve kardelen kayıpbilmiyorumkismile

evet tatlım yaa çıkıyorum da demiyolar :KK43:

Site sinir etti fıstıklar ya gir çık gir çık kapattım bende

huride çıkmış ya bugün herkes 2 kelam ediyor kaçıyor bilmiyorumkismile
evet tatlım yaa çıkıyorum da demiyolar :KK43:

siz ikiniz benim dedikodumu mu yaptınız bakıyım....
hıııı ohaoldumsmile
oraya gelirsem saçınızı başınızı tek tek yolarım cımbızla etlerinizi çekiştiririm....delikafadulden tamam mı ?şakkıdı:tomato:aşk böcükleri sizi fatmagüle sinirlenip sinirlenip :umursamaz: ne o öyle ya fatmagül için hatta iyi oldu diyenler bile var o saatte dışarda ne işi varmış,çıkmasaymış,suçu gece yarısı dışarı çıkmakmış gibi gibi...tecavüz ile aldatmayı karıştırıyorlar bunlar...azına sağlık masalcığım..

Onun için yaptımboshayallersmile

ŞenizŞeniz

Site sinir etti fıstıklar ya gir çık gir çık kapattım bende

hmm. anladım canım

siz ikiniz benim dedikodumu mu yaptınız bakıyım....
hıııı ohaoldumsmile
oraya gelirsem saçınızı başınızı tek tek yolarım cımbızla etlerinizi çekiştiririm....delikafadulden tamam mı ?şakkıdı:tomato:aşk böcükleri sizi fatmagüle sinirlenip sinirlenip :umursamaz: ne o öyle ya fatmagül için hatta iyi oldu diyenler bile var o saatte dışarda ne işi varmış,çıkmasaymış,suçu gece yarısı dışarı çıkmakmış gibi gibi...tecavüz ile aldatmayı karıştırıyorlar bunlar...azına sağlık masalcığım..

işte sorunlu saçma sapan insanlar. çok sinir ediyo o topik beni ama yazmadan da duramıyorum.birilerinin bişeyleri onların gözüne sokması lazım :eek:lmaz:

teşekkür ediyorum hurimmopuyorumnanaktan

selam fıstıklarımzemuszemusdün yorgundum gelemedim erkenden uyudum

evet hava gezmeliktiguclubacismilebu hafta iyi yürüyüş yaptım selülitlerim azalmış :1shok:

Hiç sevmem loca ben yürüyüş yapmayı:sinifsinif:

oooooo ben bayılırım yaa saatlerce yürürüm ben aralıksız :icecream:

Yorulurum ben yürüyemem:kedi:

Oky napıyo loca görüşüyomusunuz?

X