LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

napim bitanemm bu haftaaa cok yoruldum fıstıkk yaaa cumrt. oturuyum dıyommmm ama yokkkkk:bbo:mıdemde bulnıyooo ayy hep uyumk ıstıym yoksaaaa:CüvCüv:sırnaşık şey

napim bitanemm bu haftaaa cok yoruldum fıstıkk yaaa cumrt. oturuyum dıyommmm ama yokkkkk:bbo:mıdemde bulnıyooo ayy hep uyumk ıstıym yoksaaaa:CüvCüv:sırnaşık şey

anammmm yoksa hamilemisin akannehir:hooray:teyze oluyoruzzzzdelikafadulden:sm_cool:

gözdem :1hug:ne habersin yaa görüşemedik hiç bi görünüp kayboluyosun

kız melis yeter amma değiştin avatar önceki güzeldi niye değiştinki:sm_confused:

locam hep mutlu olman huzurlu olmanı diliorummm hayat sana hep güzel yüzünü göstersin inşallahhh mutlulukkk aşk hep senn yanında olsun melekler senii korusunnn arkadaşımm opuyorumnanaktan

kız hele bi cinsiyet belli olsun neler neler alırım ben ona bıcırık aslıya:teytey::CüvCüv:

locam hep mutlu olman huzurlu olmanı diliorummm hayat sana hep güzel yüzünü göstersin inşallahhh mutlulukkk aşk hep senn yanında olsun melekler senii korusunnn arkadaşımm opuyorumnanaktan

canım yaa ne güzel dilekler bunlar :1hug::asigim:eek:lumunekankayizsmilebende sana aynen bunları diliyorum opuyorumnanaktan

melis şu anki avatarı bende çok sevdim çaldım hatta :KK1:

X