LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

evet fatmalüde konuşacaz sen izlemedin yani bence izlemesen daha iyi psikolojin bozulabilir kanımca çok gerçekçiydi bide demişti yönetmen falan alanen gösterilmeyecek diye gösterdiler halbuki ben daha çok berenin psikolojiyi merak ettim bozulmadımı yav biz izleyince mahvolduk o rol yaptı ama gerçek gibiydi

hadi ya valla bende çok mera kettim ama yarın video sitelerinde kesin yayınlanır sadece tecavüz sahnesini izlersen zaten yeter bana
bende zaten panik atak var izlersem kesin rüyamda 4 tane herüfle cebelleşirim

evet hurim izleme madem panik atak var rüyanda cebelleşebilirsin 4 pis adamlarlaalsanaalsanasmile

tecavüz sahnesini buldum şimdi izleyecem ama dizinini konusu berbat yaaaa..okuyunca tüylerim tiken tiken oluyor ama ben bereni seviyorum yaaa ne etcem şimcik..

evet konu berbat bende sırf beren için baktım yoksa yeni diziye başlamayı pek düşünmüyordum

Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin konusu ise şöyle: 'Fatmagül genç bir köylü kızıdır. Bir gün ona 3'ü zengin çocuğu olmak üzere 4 adam tecavüz ederler. Kızın deli bir abisi dışında kimsesi yoktur. Ama devlet onu korumak için failleri yakalayıp hapse atar. Zengin çocukların aileleri tek çözümü fakir çocuğu kandırmakta bulurlar. Bir sene evli kalsın, hemen boşatacaklardır ikisini, söz verirler. Fatmagül o sırada hamile değildir, hamile kaldığı için değil, tecavüze uğradığı için Türk kanunlarına göre tecavüzcülerden birisi onunla evlenirse dava düşecektir. Felaket bir dramdır bu. Gencecik kız sevmediği bir tecavüzcü ile evlendirilir. Üstelik adam bundan ötürü inanılmaz pişmandır. Zengin çocuklar kendi şehirlerine dönmüş, o bu herkesin yattığı kızla bir evde üstelik evli olarak kalmıştır. Başından atmaya çalışır kızı, ama atamaz. Bu onu daha da hırslandırır. İçer, döver kızı. Her şeyden suçlu olan bu kızdır işte. Sarhoş bir gecesinde yine kızla birlikte olur. Kız sevmiştir onu, kabul eder. Ama ne zaman ki hamile kalır kız, adam sinirlenir, nedir ki bu, bir de çocuğu mu olacaktır bu kadından.. Bu sefer hastanelik edene kadar döver, kızın karnına attığı tekmeler doğmamış bebeğini öldürür. Fakat kız onu ele vermez hastanede, düştüm der ısrarla. Bu olay aklını başına getirir adamın. Ve hikaye böyle devam eder..

konusu ne ki sonra ne olcekkk
kerim varya o evlencek işte o etmedi ama tecavüz kız sevcek bunu ama kerim hep içip dövcek fatmayı beraber olcaklar hamile kalcak kerim bebeği düşürecek çok kötü:gitme:eyvahedigeldismile
kızım gece gece ne işin var dışarda yahuuuu

ya huri gecesi gündüzümü var bu işin kızın suçu gece dışarı çıkmak mı benneyaptımkinişanlısını uğurlamaya gidiyordu

yok du dizi beni aşar sardıra sardıra izledim ama kalbim fena oldu kapattım....izlemiyorum diziyi sildim....hanımın çiftliğini izleyecem umarım heryerde göstermezler bu sahneyi :a015:.

eeee nısanlısı neolcakk yaaa fatmanın konusu fena ayyaaaa

nişanlı kabul etmez onu öyle pek sevmedim zaten esas onda o tip vardı da o yapmadı işte
halbuki bence o nişanlı hemcinslerinden iğrenmeli

X