LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kızlar ben kaçıyorum küvet konusunada güldüm yaniii....saçma bir konu olmuş çocuk heralde konuyu açan küvetten hamile kalınırmı zaten su ile temas edince spermler ölüyor ..neyse ya kafa yoramayacağım gidip yatayım en iyisi..öptüm sizi görüşürüz yarın akşam .mucukkkkkk

melisdeniz hoşgeldinopuyorumnanaktan
hurim demek kızınla yatcan heee ne güzel:1rolleyes:

boşver canım yorma kafanı yat kızınla dinlen:a015::asigim:

patlak patlat ekşın olur hihoyyytdelikafadulden

korkarım kız ediyim birde benim olduğum anlaşılırsa yerin dibine girerim ..o kadar hizmet ver sonra yaptığına bak derler ..kih kih kih hadi öptüm seni şekerrr..iyi geceler rüyanda beni gör anacığım baaayyy..

şimdi okudum bende millet sapıtmış bilerek açmışlar konuyu yani daha önce vardı böyle konu oku işte ordan yokkk illa açacak konu eğlenicek bizimde vaktimizi çalıcaklmaz:

kız işte oynuyo bizimle dalga geçiyo yapmayacam yorum bize sorana kadar git doktora yada al bi test yap işte ne bekliyon nerden bilcez biz burdan yani 3 ay olmuş bide

kız işte oynuyo bizimle dalga geçiyo yapmayacam yorum bize sorana kadar git doktora yada al bi test yap işte ne bekliyon nerden bilcez biz burdan yani 3 ay olmuş bide

ben yazdımm mirmirmirmir 3 ay addet olmamaışş yuhhh locşş

bende yazdım yav sinirlendim dayanamadım bıktık bu konulardan artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…