LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

sabah çok erken uyandım
bende yatıcam
görüşürüz fıstıklar :a015:

bende senin toğinde sohbet etmek isterdim ama sen bana eksi rep vermişin bir konumda dolayı mafoldumbenmafoldumbendemekki bana kızdın o yüzden kabul etmessin beni topiğine locamafoldumben

Zaten bi bomba patlatır mutlaka diye link verdim:roflol:

İyi akşamlaropuyorumnanaktan
süper olmuş hala gülüyorum :roflol::roflol:
Şeniz
melda hakkat yazmışın kız o yorumu akannehir:roflol:
nikon hoşgeldin:içelim:
teşekkür ederim ev sahibem Şeniz
hoşgeldin nikoooo
olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
hoşbuldum :roflol: Şeniz
babababa ne kadan da alçakgönüllü duymamazlıktan geliyo, gebertti beni :roflol::roflol:

bende senin toğinde sohbet etmek isterdim ama sen bana eksi rep vermişin bir konumda dolayı mafoldumbenmafoldumbendemekki bana kızdın o yüzden kabul etmessin beni topiğine locamafoldumben

evet verdim baya oluyor vereli seninle fikirlerimiz uyuşmuyor hele şu son konudaki iffetli konu vardıya baya kızdım yorumuna üzgünüm ama benim düşüncem bu :nazar:

evet verdim baya oluyor vereli seninle fikirlerimiz uyuşmuyor hele şu son konudaki iffetli konu vardıya baya kızdım yorumuna üzgünüm ama benim düşüncem bu :nazar:

o konuda bir sürü kişi sinirimi zıplattı benim locam yaa.. bu arkadaş da bunlardan birisi. yazık hemcinslerim tarafından "iffetsiz" görünüyormuşum demek ki bende. çünkü siyaset de konuşurum,magazin de. o da bu da.. ahh locam ahh gördün mü çokk iffetsizim ben çokkk :umursamaz:

hoşgeldin:içelim:

hoşbulduk tatlımm Şeniz

masalcım aynen baya bi sinirlendim öyle yorumlara demekki her siyaset konuşan eşleriyle dostlarıyla iffetsiz oluyor demekki

yeri gelir babamın,dedemin arkadaşlarıyla koca koca adamlarla konuşurum siyaset. ne yani ben iffetsizmiyim. yolarım öyle diyen adamı ben. kime ne benim ne konuştuğumdan. benim namusuma laf uzatacak adam daha anasının karnından çıkmadı,çıkamaz da !

masalcım aslında adam ezik işte belliki eşini kıskanmış ondan bu tavırları onu aşağıya çekmeye psikolojisini bozmaya çalışıyor zaten de anlayana işte:umursamaz:

adam ezik tamam onu anladık da kadın ondan da ezik. yani bir erkek gururlanmalı benimle aynı dilden konuşan bir eşim var diye. amaa yok işte adam kalın kafalı. hayır kadında 2 damla gözyaşına affetmiş kocacığını. bi de kalkmış bize gaza getirmeyin diyo. :eek:klava:

evet konu sahibi ondan ezik haklısın 2 ağladı diye hemen yutmuş sözleri evet oda doğruda niye gaza getirmeyin diyorsa artık :umursamaz:işine gelmedi sanırsam gerçekler böyledir ama biz sanki ona konu aç mı dedik madem kocanı savuncaktın bize hiç şikayet etmeyecektin:kızgın::1closedeyes:sanki konuyu açan bizizde oda savunmaya geçmiş gibi kocasınıbenneyaptımki

hee ya locam haklısın valla Şeniz

hayır bi de kızıyo yorum istedi yaptık.

o değil de zaten mesajları az bu konu sahibinin. belki de dalga geçiyo kimbilir :eek:klava:

yok dalga değildir var böyleleri de yorumları beğenmemesine gıcık oldum siparişmi veriyon sanki

benim ağzımda yara var büyük ve 2 tane yanıyorrr eyvahedigeldismile

X