LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

domina dershaneye gidiyor canım,sık gelemez zaten öğrenci kız,meldam ve kardelen de gündüz giriyorlar gece yok ee bizde gündüz giremeyince pek karşılaşamıyoruz yani öyle,huri37arkadaşımızda tatildeydi döndü tatilden bi süre girmedi buraya daha bugün geldi,hevin sık sık uğruyor zaten aslı da öyle ama aslıda gündüz giremiyor artık öyle yani

işi olan erken yatanlar var.

gececi kalmayanlar var.

domino dersanede mesela o da ondan pek girmiyo.

yaz bitiyo ya artık normal.

masal da öyle tatilde öyle yoksa oda gececi olamaz zaten bilmiyom napıcam ben tek gececi artık gündüze dönmem lazım.

evet tatlım çok erken gidiyorum ben de. akşam anca 1 saat falan dururm. geç gelip erken gidenlerdenim çünkü. neyse kızlar ben çıkıyorum opuyorumnanaktan

nabersiniz kızlar..kızı uyuttum geldim..bugün bir uyuşukjluk bir bitkinlik var üzerimde alla alla ...göz kapaklarım düşüyor...

Günaydııııınnnopuyorumnanaktan
iyi günlerrrrrr buyrunnnnnnnnn
nabersiniz kızlar..kızı uyuttum geldim..bugün bir uyuşukjluk bir bitkinlik var üzerimde alla alla ...göz kapaklarım düşüyor...
oruçtandır uyu bol bol geçer hurim Şenizbak biz hep uyuyoruzkaydirigubbakcemile3
konuya yazı yazdım çok sinirlendim bçokkk..kendini ne sanıyorlar bilmem ki.
bende yazdım hakkat sinirlendim yani saf yani kız bu tür erkeklere fedakarlık yapmayacan hiç hem başka ülkede zor oluyor nerde oturuyorsanız ordan bulun kocayı yav çok mu zor ne işin var türkiyede madem almanyadan başka yer istemiyosun ordaki türklerle evlen o zaman

ayy dur geldim geldim bakıyorum hemen

amonra okudum kız linki ama çok ağır olmuş yaa bu kaç yıllık karısını tanıyamamamış mı ne oluyor bu adamlara 2 de çocuk var yav şu zamanda çocuk vermeyecen bu adamlara al işte böyle sap gibi kalırsın ortada allaha bi kez daha şükrettim çocuk olmadığına

öfff baya sinirlendim ya oruç oruç alacaksın oklavayı yermisin yemezmisin işte böyleklava:

O kadında hala onunla oturmaya devam ediyo..akannehir

Ya da be adam madem karının namusundan şüphen var boşan..Niye hala berabersin..:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…