LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kaydirigubbakcemile3evet oda var yanlış damar ohaoldumsmile
masal çok yakınınızmı geliyor iftara
bende misafir yok hiç

cokacimcoookcokacimcoook aynen kuzum yaa çok acıktım. yemeğe de misafir var zati.

anladım canım tabi uyuman lazım yoksa iğneyi yanlış damardan batırıverirsin :roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
Sorma masalım ya orucun ilk gününde bi baş dönmesiyle hastanın damarını patlattım nerdeyse bilmiyorumkismile azcık yanına batırmışım iğneyi farkındada değilim eyvahedigeldismile
ama biliyorlar ya beni hep kan alıyorum onlardan bişey olmadı o ana kadar, gülüyorlar işte, bide ben gülebilsem o an kaydirigubbakcemile3

gözüm saatte habire bide çok uyudum susadım hemde nasıl,
reglimde yaklaşıyor öffff :umursamaz:

bende misafir yok hiç

kaydirigubbakcemile3
bizdede bugün kimse yok locam annecimle yalnızız opuyorumnanaktan

bende misafir yok hiç

babamın çok yakın bi arkadaşı iş yerinden. bizimde bu sene 2.misafir. hafta içi de anneannemler,dayımlar falan gelcek. yarında bi arkadaşımı çağırmayı düşünüyorum. tamamm bitti misafir kontenjanı. önceden çok gelirdi bize,biz çok giderdik ama bu sene nedense denk gelmedi hiç.aman daha iyi :umursamaz:

ayy o da güzel yaa. aman canım dikkat et dayanamıyosan tutma. neyse reglinde geliyosa bitti zaten ramazan nerdeyse

ben evlenince misafir nedir pek olmuyor çünkü bu şehirde ne eşim tarafından ne benim taraftan akrabalar yok hiç :sinifsinif:burdan ben kendim arkadaş edindim 2 kişi o kadar onlarıda gündüz davet ediyorum normal de öyle eşim sevmez öyle arkadaş edineyim eve getireyim falan.

hadi yaa. sen de gündüz gelip gidersin o zaman. akraba olmayınca misafir de olmuyo tabi. bi yönden de rahatsın locam ohh yan gel yat evinde kocanla.. çat kapı gelebilcek insan yok

ayy o da güzel yaa. aman canım dikkat et dayanamıyosan tutma. neyse reglinde geliyosa bitti zaten ramazan nerdeyse

Çalışırken zor valla masalım bide çok zayıfım tansiyon düşüklüğüde var, ee düşün saba 5den akşam 6ya kadar hastaların içindeyim, ama bitti zaten ne kaldı ki Allah kabul eder rinşallah :Saruboceq:

Geçici bi süre mi ordasınız canım?
Eşinin iş sebebiyle yani.

evet kuzum zor oluyor haklısın. ben dışarda dayanamıyorum. düşük tansiyon hep var zaten bende. kansızlıkdı carttı curttu olmuyo dışarda. evet canım allah kabul etsin oruçlarımızı.

neyse kızlar ben çıkayım da giyineyim süsleniyim. opuyorumnanaktan gece görüşürüz.

gece de malum geç gelirim beni merak etmeyin

hadi yaa. sen de gündüz gelip gidersin o zaman. akraba olmayınca misafir de olmuyo tabi. bi yönden de rahatsın locam ohh yan gel yat evinde kocanla.. çat kapı gelebilcek insan yok
evet arkadaşlarımla gündüz gelip gidiyorum zaten akraba ve kendi ailenle aynı şehirde olmayınca misafir olmuyor tabi çat kapı gelcek kimse yoka.sbu bakımdan iyiyim tabi

bizi burda tutan sadece eşimin işi yoksa başka bi sebep yok burda durmamız için.işten çıkarsalar falan bu şehirden bakmayız zaten

tamam canım görüşürüz gece yerimsenibenolumunekankayizsmile

Amin masalım :Saruboceq:
Kısa günlerde tutarız kalan günleri inşallah :Saruboceq:

Hadi kolay gelsin bebişim yorma kendini fazla Şeniz Şeniz

bizi burda tutan sadece eşimin işi yoksa başka bi sebep yok burda durmamız için.işten çıkarsalar falan bu şehirden bakmayız zaten

Locam eşin yanında ya, sağlıklısınız ya önemli olan bu dimi.
Şükret canım.

hee kaydirigubbakcemile3

az çıktım ben, aşkım eve gelmiş ilgileneyim az kaydirigubbakcemile3
giremezsem eğer şimdiden Allah kabul etsin Şeniz

tşk ederim hayatım aranıza kabul ettiğiniz için...a.s.
çekimserim biraz beni ortamınıza alıştırın canlarım...
yalnız bırakmayın beni:))

tşk ederim hayatım aranıza kabul ettiğiniz için...a.s.
çekimserim biraz beni ortamınıza alıştırın canlarım...
yalnız bırakmayın beni:))

yok yalnız bırakmayız sen yeterki düzenli gel bazıları bi selam verip bir iki gün konuşup gidiyor :umursamaz:neyse zamanla ortama alışırsınyerimseniben

yok yalnız bırakmayız sen yeterki düzenli gel bazıları bi selam verip bir iki gün konuşup gidiyor :umursamaz:neyse zamanla ortama alışırsınyerimseniben

:1hug:tamam cnm artık burdayım hep daha çok akşam 6 dan sonra girebiliyorum
ama düzenli olarak gelcem hergün...

tamam anlaştıkyerimsenibenzaten bende gündüzleri pek giremiyorumvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…