LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kız niye ağlıyosun deli:sinifsinif:sende bizim gibi gece kuşu olursun işte takılırız beraber

hakkaten sabah erken kalkıp gitmek ne kötü geceleri burda olamıyoruz ah ahh içim gitmiyor değil :a015: :a015:
aslım işi bıraksak mı ne burda sohbet edebilelim diye aklinialirimsmile

oda doğru ama başka yapabileceğim bişey yok belkim patronun insafa gelirboshayallersmileyapar bi kıyak :lepi:

gezdinizmi kocişle opuyorumnanaktan
pembe koltuğu bayadır okumuyordum ya iyiki dedin bak bakayım hemen bi
güzel geçti canım bide uzun zamandır görmediğim arkadaşımı gördüm evlendi terketti buraları, ikinciye hamileymiş bende pot kırdım kilo almışsın diye kaydirigubbakcemile3

hakkaten sabah erken kalkıp gitmek ne kötü geceleri burda olamıyoruz ah ahh içim gitmiyor değil :a015: :a015:
aslım işi bıraksak mı ne burda sohbet edebilelim diye aklinialirimsmile

:roflol::roflol:yok kız bizimki kötü en güzeli gündüz şu uykuyu bi düzene sokabilsem :gitme:bende gündüzcü olcamda işte :bbo:

melis zaman bulabilirsem gelirim çok konu var takip etmek zor oluyor vallakaydirigubbakcemile5
aman ben vrmeye çalışıyomdaa hepp daha fazlaıyal alıyom sonraa

14939572[/B]]ufukta bi ekşın görünmüyor canım :roflol::roflol:
gece geec düşer aramaya devam ebnde bakım:)
nikoncan hatim ediyor şu anda topiğikaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol:
selamlarr opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
canımm hevinm hoşgeldinnŞeniz

gezdik gezdik hihoyyytaybikeyi okuyorum şimdi o arkadaşın kk ye üyemiydi üyeyse kimdi o tanırmıyız ki:uhm:bide pot kırdın heekaydirigubbakcemile3

gezdik gezdik hihoyyytaybikeyi okuyorum şimdi o arkadaşın kk ye üyemiydi üyeyse kimdi o tanırmıyız ki:uhm:bide pot kırdın heekaydirigubbakcemile3

yok üye değil canım, evlendi gitti uzak bi yere bugün gelmiş işte oğlu olmuş şimdi yine hamile, malesef evlendikten sonra irtibat koptu uzun zaman görmeyincede böyle potlar kırılabiliyor kaydirigubbakcemile3
az bozuldu ama he kaydirigubbakcemile3

aslı nın uykusu gelmiş yattı o söylememi istedi benden

locam ramazan ama normal be gülüm,
haftasonu bende öyleyim bak dün sabah 4de uyudum bugünde 2de uyandım kaydirigubbakcemile3

kadınlar kilo konusunda hassas tabi ondan bozulmuştur her ne kadar görüşülmesede a.s

hanımlar bende sizin gibi gece kuşuyum 6-7 gibi yatıyorum 8de çocukların kahvaltısı için kalkıp 2ye kadar yine uyuyorum

locam ramazan ama normal be gülüm,
haftasonu bende öyleyim bak dün sabah 4de uyudum bugünde 2de uyandım kaydirigubbakcemile3
ben ramazan dışındada böyleyim canım o yüzden iyi olmuyo ama :1no2:
aa zeboş banlandımı yaaaaaa:çok üzgünüm:

yaa söylemeyi unuttum banlanmış ya o yine çenesini tutamadı :mymeka:iyiki aklıma getirdin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…