LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

ooo dominooo hoşgeldin canımm

ayy ne bileyim valla. yemeğini ye apar topar düğüne git falan misafirler için zor olur. hadi siz oruç tutmazsınız ahalicek de. gözümde büyüdü valla benim kaydirigubbakcemile3

dominik bu kelime hoşuma gitti dominik kaydirigubbakcemile3hoşgeldin
zakkumya nikahmı olcak düğünmü

:1shok: :1shok:
Evettttttttttt EV-LE-Nİ-YO-RUMsositososito

Hayırlı olsun canım opuyorumnanaktan

ya benimde gözümde büyüdü misafire zor kolay olması için oruç tutmamaları gerekiyo

dominik bu kelime hoşuma gitti dominik kaydirigubbakcemile3hoşgeldin
zakkumya nikahmı olcak düğünmü

Hoşbuldum bayanssulusmile
Sahura kadfar burdayım bugün hemen çıkmıyorum sempatiksalakcinni
Ee napıyosunuz görüşmeyeli aklinialirimsmile

Hoşgeldin domination...Nikah ardından yemek olcak canım zaten öyle aman aman kimse olmıcak ben sadelikten yanayım yemekte 8 den sonra verilecek o yüzden sorun olmaz gibime geliyor ayyy nebileyim ben ya:)))

evettttt ben kaçayım kızlarr.. mama hazırlığı var malumm opuyorumnanaktan görüşmek üzeree

ee yemek 8 den sonra aç kalır millet ezan erken okunuyo ki

dilarem diye biri eksi rep vermiş bana cola turkadan nefret ediyomuş bunu için eksi verildiğinide ilk defa gördüm yanialsanaalsanasmile
Ay ne terbiyesiz yaakannehir
Mesajlarından ara bul bi tane mesajına sende eksi rep ver locam görsünsositososito
saol tatlım temizledim bitti. farkettim allahtan.. hayır bi de diyorum kii ayy kazandibi kokuyo ne güzellll sempatiksalakcinni

anlayamadığım konu da o zaten bilmiyorumkismile annem hemen alırdı kokuyu

Ay masalcım sabah sabah güldürdün beni kazandibi kokuyosempatiksalakcinni:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…