LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

zekiye de ban yerse kk engin tecrübelerinden nasıl yaralanacak :roflol:

kızlar çok geç olmuşşş ohaoldumsmile
ben odama parmak uçlarında sesiz sesiz gidiyorumeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

iiygecelrr kızlarrrrrrrrrropuyorumnanaktan

iyi geceler

zekiye de ban yerse kk engin tecrübelerinden nasıl yaralanacak :roflol:

ahh zekiyeemm benim ahhh kaydirigubbakcemile3

ben kötü içeriğe bastım valla terbiye sınırlarını aşmış.. benim tırnağımdaki ojeyle vatan sevgimi birbirine karıştıramaz lmaz:

giden arkadaşlar iyi geceler opuyorumnanaktan

masalım bu zekiyle senin ne alakan var ayy beynim durdu :bbo:

iyi geceler

ahh zekiyeemm benim ahhh kaydirigubbakcemile3

ben kötü içeriğe bastım valla terbiye sınırlarını aşmış.. benim tırnağımdaki ojeyle vatan sevgimi birbirine karıştıramaz lmaz:

zekiyeden bahsediyorsun
ilk kk ya geldiği günü hatırla :roflol::roflol:
şaka maka yolu bulamazken 260 mj yaptı :1shok:

ne kötü hayatlar var yaa.. anne babalar sırf çevre ne der diye nelere sürüklüyo çocuklarını çok üüzldüm o konuya

giden arkadaşlar iyi geceler opuyorumnanaktan

masalım bu zekiyle senin ne alakan var ayy beynim durdu :bbo:

canım dalga geçiyoruz yaa.. ben bi gün bi laf attım. kardeşi varsa ona evlenme teklifi etcem diye işte ordan buraya geldi muhabbet. yoksa hiç muhattap olduğum bir üye değil :umursamaz:

zekiyeden bahsediyorsun
ilk kk ya geldiği günü hatırla :roflol::roflol:
şaka maka yolu bulamazken 260 mj yaptı :1shok:

evet meldam yaa resmen rekor kırıyor.. ama zeki kadın adından belliii aklinialirimsmile

şimdi bi konuda "havan"dan bahsediliyomuş.mutfak eşyası var ya. bu da gitmiş "havan ney" yazmış bi üye de laf atmış adınla çelişiyosun diye. koptum yaaa delikafadulden

hoşgeldin aslım

h.b kızlarrrr kım zekıyee 260 msjj böle hayatlarr neoliyi ulennn:bbo:

aslıcım zekiye nickli arkadaştan bahsediyoruz dert bölümünde sıkça karşılaşmak mümkün
galiba 260 mesaj yazmış o zekilikle:roflol:

hoşgeldin

evet baya üzücü ama konu sahibi çok yanlış yapmış hep birileri istemiş sonunu düşünmeden yapmış

evet senağlama çok üzüldüm. ünv mezunu ve çalışamıyor. babsı yüüznden zorla evleniyor. hayatı kararmış resmen kızcağızın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…